سبد خرید 0

قوانین و مقررات در بازی ساز مارکت

10 / 10
از 1 کاربر

قوانین و مقررات در بازی ساز مارکت

بازی ساز مارکت بزرگترین فروشگاه اینترنتی لوازم کودک که شامل اسباب بازی ، فیگور و اکشن فیگور ، سیسمونی و ... در ایران است و همواره فعالیت خود را بر اساس خدمات بیشتر و رضایت مشتریان قرار داده تا بتواند با جلب رضایت مشتری از خرید خود به مشتریان اطمینان خاطر بدهد که این اطمینان از طرف مشتری موجب پیشرفت روز افزون بازی ساز مارکت گشته است.

قوانین و مقررات عمومی

قوانین و مقررات بازی ساز مارکت بر اساس قوانین و مقرارت جمهوری اسلامی ایران تنظیم شده که از کاربران عزیز تقاضامندیم با رعایت قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی بازی ساز مارکت ما را یاری کنند تا در خدمت رسانی و ارتقاع سطح کیفی خدمات بهتر از پیش عمل کنیم.

کاربرسایت یا خریدار کالا از بازی ساز مارکت

کاربر سایت یا خریدار کالا شخصی است که اطلاعات لازم را در سایت ثبت نماید و با ثبت اطلاعات خود در قسمت ثبت سفارش یا قسمت عضویت در سایت خود را خریدار حقیقی کالا اعلام می کند.

حفظ حریم خصوصی کاربر سایت یا خریدار کالا از بازی ساز مارکت

بازی ساز مارکت تمام اطلاعات ثبت شده توسط کاربران سایت یا خریداران کالا از فروشگاه اینترنتی را در قسمت مدیریت با امنیت بالا ثبت و حفظ می نماید.

ثبت سفارشات در بازی ساز مارکت و ارسال کالا

به غیر از روز های تعطیل رسمی و جمعه ها بازی ساز مارکت در 6 روز هفته آماده به خدمت رسانی می باشد، همانطور که در قسمت ارسال کالا توضیح داده شد فروشگاه اینترنتی بازی ساز مارکت کالای سفارشی مشتریان تهران را همان روز یا نهایت فردای ثبت سفارش به آدرس ثبت شده ارسال می کند و سفارش مشتریان سایر شهر ها یک روز بعد از سفارش ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است اگر در روز جمعه یا تعطیل رسمی سفارش شما ثبت گردد تمام مراحل ارسال در اولین روز بعد از تعطیلات انجام می شود.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()