سبد خرید 0

ارسال به سراسر ایران

10 / 10
از 1 کاربر

تهران:

تمامی اسباب بازی ها و لوازم کودک سفارش داده شده در روز های کاری یعنی از شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 15 ظهر و در روز های اخر هفته پنج شنبه و جمعه تا ساعت 14 ظهر انجام و ثبت شوند در اولین فرصت در همان روز یا روز کاری آینده ارسال خواهد شد. اما سفارش هایی که پس از ساعت های ذکر شده و یا در روزهای تعطیل رسمی ثبت شده باشند در اولین روز کاری بعد، سفارش تحویل داده می شد. ارسال سفارشات با ارزش بالاتر از دویست هزار تومان رایگان می باشد.

کرج:

اسباب بازی و لوازم کودکی که در روز های هفته از شنبه تا پنج شنبه تا ساعت 12 ظهر ثبت گردد یا همان روز و یا روز کاری آینده ارسال می گردد. و اما سفارش هایی که بعد از ساعت 12 یا در روزهای جمعه و تعطیل رسمی ثبت گردد در اولین ساعت روز کاری بعد تحویل داده می شود.

 دیگر شهرها:

در صورتی که لوازم و اسباب بازی های کودک خود را در روز های شنبه تا چهار شنبه تا ساعت 15 ظهر سفارش دهید در همان روز ارسال می گردد. اما سفارشاتی که بعد از ساعت 15 ظهر یا روز های پنجشنبه و جمعه و تعطیلات رسمی ثبت گردد در اولین فرصت روز کاری آینده حتما ارسال خواهد شد.

برای مشتریان کرج و خارج از تهران کالا با تیپاکس ارسال خواهد شد.

به این دلیل که تیپاکس به مرکز تمام استان ها ارسال مستقیم دارد بنا به درخواست مشتریان به سفارش هایی با مقصد تهران، و کرج نیز با تیپاکس ارسال می شود.

اگر در مرکز شهر و استان خود هستید و در آنجا دفتر نمایندگی تیپاکس وجود دارد، تیپاکس کالا را تا درب منزل می رساند و هزینه اضافی دریافت نمی کند.

مشتریانی که خارج از بافت شهری هستند می توانند سفارش خود را از دفتر نمایندگی تیپاکس دریافت کنند و یا تیپاکس تا درب محل دریافت کالا ارسال کند و هزینه با توافق بین مشتری و تیپاکس پرداخت شود.

نکات مهم:

سفارشاتی با ارزش بالاتر از دویست هزار تومان در شهر تهران ارسال رایگان می باشد.

هنگام تحویل گرفتن اسباب بازی و لوازم کودک خود تمام اجناس را با سفارش ثبت شده خود در حضور همکار تحویل دهنده مقایسه کنید تا از تکمیل بودن سفارش مطمئن شوید.

ارسال نظر

غلامحسین :
0 0
سلام من این هواپیما رومیخاهم با تشکر
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()