سبد خرید 0
« بازگشت به لیست اخبار | ﺳﻪشنبه 11 تير 1398 در ساعت 13 : 24 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

کلانتر وودی و بازلایتر دو شخصیت کارتونی تاثیر گذار از انیمیشن داستان اسباب بازی

داستان اسباب بازی 4 طولی نکشید که پس از هفته اول فروش خود دوباره پنجاه و هشت میلیون دلار دیگر فروخت و آمار فروش داخلی خود را ارتقاع داد. شخصیت های کارتونی این انیمیشن زیبا باز هم رکورد را بالا برده و به مبلغ دویست و سی و هفت میلیون دلاری رساندند. جالب است بدانید که این فروش تنها در دو هفته اول و فقط از طریق فروش داخلی اتفاق افتاده است و علاوه بر این فروش خارجی و رکورد کلی نیز دارد. شخصیت کارتونی های این انیمیشن در سراسر دنیا طرفدار های زیادی دارند که به همین دلیل است این داستان جزو پر فروش های جهان شده است. فروش دومین هفته داستان اسباب بازی به سقف هشتاد میلیون دلار رسید و جمع کل فروش به مبلغ چهار صد و نود و شش میلیون دلار رسید. داستان اسباب بازی بین چهار انیمیشن پرفروش دنیا رتبه چهارم را به خود تخصیص داده که سه انیمیشن بالا تر از داستان اسباب بازی نیز ساخت والت دیزنی است.

انیمیشن پرطرفدار و دیدنی داستان اسباب بازی 4 چند شخصیت کارتونی قدیمی دارد که هربار یک حماسه جدید می آفرینند حال تصور کنید در سری جدید چند شخصیت کارتونی دیگر نیز به قبلی ها اضافه شده اند. اما همچنان قدیمی ترین آن ها یعنی کلانتر وودی یا وودی گاوچران همچنان محبوبیت خود را دارد و در کنار دوست قدیمی خود یعنی بازلایتر فضا نورد این انیمیشن را جذاب کرده اند. این دو شخصیت کارتونی جذاب و دوست داشتنی در اوایل آشنایی با هم مشکل داشتند، درواقع با ورود بازلایتر به جمع اسباب بازی ها کلانتر وودی احساس میکرد که شاید از محبوبیتش کم شود اما با گذشت زمان یار و همکار هم شدند. این انیمیشن پر طرفدار در چهار سری ساخته شده که حدود بیست سال زمان بده است.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کلینیک ترمیم عروسک ها کلینیک ترمیم عروسک ها با گران ترین اسباب بازی ها آشنا شویم با گران ترین اسباب بازی ها آشنا شویم کوچکترین اسباب بازی فکری کوچکترین اسباب بازی فکری وضعیت خرید و فروش اسباب بازی در ایران و سراسر دنیا وضعیت خرید و فروش اسباب بازی در ایران و سراسر دنیا ماشین فیات 500 را با اسباب بازی لگو بسازیم ماشین فیات 500 را با اسباب بازی لگو بسازیم با اسباب بازی ربات به کودک کد نویسی یاد دهید با اسباب بازی ربات به کودک کد نویسی یاد دهید فروش اسباب بازی آلبرت انیشتین به بالاترین قیمت فروش اسباب بازی آلبرت انیشتین به بالاترین قیمت با اسباب بازی لگو گیتار بسازید با اسباب بازی لگو گیتار بسازید پس از 10 سال داستان اسباب بازی 3 بازسازی شد پس از 10 سال داستان اسباب بازی 3 بازسازی شد نمایش اسباب بازی تانک در یک پارک تفریحی در روسیه نمایش اسباب بازی تانک در یک پارک تفریحی در روسیه با خرید اسباب بازی لگو ایستگاه فضایی بسازید با خرید اسباب بازی لگو ایستگاه فضایی بسازید رعایت این نکات برای خرید اسباب بازی های لیزری مهم است رعایت این نکات برای خرید اسباب بازی های لیزری مهم است پهپاد های اسباب بازی زیر ذره بین پهپاد های اسباب بازی زیر ذره بین بسیاری از مادرها تماشای داستان اسباب بازی 4 را ممنوع کردند بسیاری از مادرها تماشای داستان اسباب بازی 4 را ممنوع کردند فروش داستان اسباب بازی 4 همچنان رو به بالا است فروش داستان اسباب بازی 4 همچنان رو به بالا است فورکی یک شخصیت کارتونی جدید در داستان اسباب بازی 4 فورکی یک شخصیت کارتونی جدید در داستان اسباب بازی 4 کلانتر وودی و بازلایتر دو شخصیت کارتونی تاثیر گذار از انیمیشن داستان اسباب بازی کلانتر وودی و بازلایتر دو شخصیت کارتونی تاثیر گذار از انیمیشن داستان اسباب بازی داستان اسباب بازی و شیر شاه دو انیمیشن جذاب با شخصیت کارتونی های محبوب داستان اسباب بازی و شیر شاه دو انیمیشن جذاب با شخصیت کارتونی های محبوب داستان اسباب بازی 4 رکورد فروش جهانی را در دست گرفت داستان اسباب بازی 4 رکورد فروش جهانی را در دست گرفت شخصیت کارتونی های جدید در انیمیشن داستان اسباب بازی 4 به دنبال رکورد شکنی در فروش شخصیت کارتونی های جدید در انیمیشن داستان اسباب بازی 4 به دنبال رکورد شکنی در فروش
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()