سبد خرید 0
« بازگشت به لیست اخبار | پنجشنبه 30 آبان 1398 در ساعت 20 : 38 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

پهپاد های اسباب بازی زیر ذره بین

فراخوان پلیس انگلیس به مردم: از این پس پهپاد های اسباب بازی هم زیر نظر گرفته می شوند و هرچه سریع تر برای ثبت اسباب بازی پهپاد خود اقدام کنید در غیر اینصورت اجازه استفاده کردن از آن ها را ندارید. این خبر به تازگی منتشر نشده و دیگر چیزی تا پایان زمان آن نمانده و دارندگان پهپاد ها حتی پهپاد های کوچک و نوع اسباب بازی هم تا پایان همین ماه و تا دهم آذر ماه برای ثبت آن و گذراندن مراحل و آزمون های مرتبط و پرداخت مبلغ 9 پوند اقدام کنند وگرنه مشمول جریبه 1000 پوندی خواهند شد. از سال 2017 در انگلستان به این موضوع اشاره می شود و این قانون شامل تمام اشیاء پرنده کنترل از راه دور حتی اسباب بازی ها نیز می شود. همانطور که گفته شد این موضوع از سال 2017 مطرح شده اما از زمانی جدی گرفته شد که در ماه دسامبر سال پیش تعدادی پهباد در اطراف فرودگاه گتویک در شهر لندن به پرواز در آمدند و این اتفاق را خطری بزرگ دانستند زیرا در پی این اتفاق صدها پرواز لغو و هزاران مسافر سرگردان شدند.

به همین دلیل روند ثبت پهپاد ها را جدی گرفتند و حتی به اسباب بازی های پرنده نیز اجازه پرواز بدون مجوز نخواهند داد. احتمال برخورد پهپاد ها با هواپیماها و خطرات جانی و مالی که در پی آن است دلیل به اجرا گذاشته شدن این طرح است. ثبت ملی پهپاد های اسباب بازی و آموزش به پرواز در آوردن درست آن ها مراحلی است که دارندگان پهپاد ها باید طی کنند و با پرداخت مبلغ 9 پوند جواز قانونی بگیرند. احتمال داده شده که تقریبا 140 هزار نفر برای ثبت اقدام کنند و پهپاد های اسباب بازی که بالای 250 گرم وزن دارند را ثبت قانونی کرده تا بتوانند به فعالیت خود ادامه دهند. پس از ثبت به هر پهپاد یک شماره ویژه داده می شود تا با این شماره قانونی فعالیت کنند تا پهپاد های ثبت نشده راحت تر شناسایی شوند. تولید کنندگان پهپاد های اسباب بازی نیز از این پس برای هر پهپاد یک شماره ویژه اختصاص می دهند تا مصرف کننده از همان روز اول پس از خرید اسباب بازی پهپاد فعالیتی قانونی داشته باشد.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کلینیک ترمیم عروسک ها کلینیک ترمیم عروسک ها با گران ترین اسباب بازی ها آشنا شویم با گران ترین اسباب بازی ها آشنا شویم کوچکترین اسباب بازی فکری کوچکترین اسباب بازی فکری وضعیت خرید و فروش اسباب بازی در ایران و سراسر دنیا وضعیت خرید و فروش اسباب بازی در ایران و سراسر دنیا ماشین فیات 500 را با اسباب بازی لگو بسازیم ماشین فیات 500 را با اسباب بازی لگو بسازیم با اسباب بازی ربات به کودک کد نویسی یاد دهید با اسباب بازی ربات به کودک کد نویسی یاد دهید فروش اسباب بازی آلبرت انیشتین به بالاترین قیمت فروش اسباب بازی آلبرت انیشتین به بالاترین قیمت با اسباب بازی لگو گیتار بسازید با اسباب بازی لگو گیتار بسازید پس از 10 سال داستان اسباب بازی 3 بازسازی شد پس از 10 سال داستان اسباب بازی 3 بازسازی شد نمایش اسباب بازی تانک در یک پارک تفریحی در روسیه نمایش اسباب بازی تانک در یک پارک تفریحی در روسیه با خرید اسباب بازی لگو ایستگاه فضایی بسازید با خرید اسباب بازی لگو ایستگاه فضایی بسازید رعایت این نکات برای خرید اسباب بازی های لیزری مهم است رعایت این نکات برای خرید اسباب بازی های لیزری مهم است پهپاد های اسباب بازی زیر ذره بین پهپاد های اسباب بازی زیر ذره بین بسیاری از مادرها تماشای داستان اسباب بازی 4 را ممنوع کردند بسیاری از مادرها تماشای داستان اسباب بازی 4 را ممنوع کردند فروش داستان اسباب بازی 4 همچنان رو به بالا است فروش داستان اسباب بازی 4 همچنان رو به بالا است فورکی یک شخصیت کارتونی جدید در داستان اسباب بازی 4 فورکی یک شخصیت کارتونی جدید در داستان اسباب بازی 4 کلانتر وودی و بازلایتر دو شخصیت کارتونی تاثیر گذار از انیمیشن داستان اسباب بازی کلانتر وودی و بازلایتر دو شخصیت کارتونی تاثیر گذار از انیمیشن داستان اسباب بازی داستان اسباب بازی و شیر شاه دو انیمیشن جذاب با شخصیت کارتونی های محبوب داستان اسباب بازی و شیر شاه دو انیمیشن جذاب با شخصیت کارتونی های محبوب داستان اسباب بازی 4 رکورد فروش جهانی را در دست گرفت داستان اسباب بازی 4 رکورد فروش جهانی را در دست گرفت شخصیت کارتونی های جدید در انیمیشن داستان اسباب بازی 4 به دنبال رکورد شکنی در فروش شخصیت کارتونی های جدید در انیمیشن داستان اسباب بازی 4 به دنبال رکورد شکنی در فروش
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()