سبد خرید 0
« بازگشت به لیست اخبار | دوشنبه 14 بهمن 1398 در ساعت 19 : 27 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

پس از 10 سال داستان اسباب بازی 3 بازسازی شد

داستان اسباب بازی 3 Toy story را پس از گذشت 10 سال دوباره ببینید، اما این بار با حرکات زنده یا لایو اکشن! هیچ تغییری در داستان نخواهید دید همان نسخه اصلی را می بینید اما به صورت استاپ موشن. داستان اسباب بازی 3 یکی از موفق ترین و پر فروش ترین پروژه های شرکت پیکسار بود که طبق معمول در سری سوم هم مانند قسمت های پیشین شخصیت کارتونی هایی که همان اسباب بازی های معروف هستند یک قصه جذاب را روایت می کردند. ده سال از ساخت سری سوم این داستان زیبا می گذرد و در طی این ده سال انیمیشن ها و شخصیت کارتونی های بسیار زیادی ساخته شد اما دو برادر به نام های میسون و مورگان مک گرو به دلیل علاقه بسیار زیادی که به شخصیت کارتونی های داستان اسباب بازی از جمله کلانتر وودی و بازلایتر داشتند شروع به ساخت یک نمونه متفاوت از این انیمیشن کردند. این دو برادر یک لایو اکشن ساختند و دقیقا مشابه نمونه اصلی تمام نکات را رعایت کردند تا به عروسک وودی کلانتر و ربات بازلایتر و دیگر شخصیت کارتونی هایی که در این انیمیشن بودند جان ببخشند، آن ها با تلاش چند ساله یک کار متفاوت و البته موفقیت آمیز ساختند. میسون و مورگان کار ساخت استاپ موشن داستان اسباب بازی 3 را از سال 2011 دقیقا یک سال پس از اکران شروع کردند و تا به امروز تقریبا 10 سال است مشغول این پروژه بوده اند.

همان طور که گفته شد هدف برادران مک گرو از ساخت این داستان به شکل لایو اکشن زنده کردن شخصیت کارتونی ها بود و به دلیل اینکه سعی داشتند تا همه چیز دقیقا مشابه نمونه اصلی باشد از عروسک وودی کلانتر و ربات بازلایتر فضا نورد و اسباب بازی های دیگر که هرکدام به نوبه خود یک شخصیت کارتونی جذاب هستند در ساخت این لایو اکشن استفاده کردند. به گفته برادران مک گرو عروسک وودی کلانتر ، ربات بازلایتر ، عروسک جسی و اسب وفادارش بولسای یا همان تکتاز را از پیش خریده بودند و داشتند اما اسباب بازی های دیگر را جاهای دیگر قرض گرفتند و ساخت لایو اکشن را آغاز کردند. ناگفته نماند که خود این دو برادر هم در لایو اکشنی که ساخته اند ایفای نقش کرده اند، یکی نقش اندی صاحب اسباب بازی ها را بازی کرد و دیگر نقش سید پسر بچه شیطونی که کاربری اسباب بازی هایش را تغییر می داد و درواقع آن ها را نابود می کرد ایفای نقش کرد. تماشای این لایو اکشن برای طرفداران داستان اسباب بازی بسیار جذاب خواهد بود چراکه صدا ها نیز دقیقا همان صداهاست، صدای تمام شخصیت کارتونی ها از روی انیمیشن برداشته شده و حرکت عروسک ها را با صداها تنظیم کرده اند، اما برای شخصیت های انسانی مانند اندی، مادر اندی، سید و... خود برادران مک گرو و همراهانشان صحبت کردند. خلاصه پس از گذشت سال ها این کار به اتمام رسید و شخصیت کارتونی های داستان اسباب بازی در یک کار استاپ موشن دوباره طرفداران خود را جذب کردند که این لایو اکشن در نوع خود یک کار متفاوت و بی نظیر است.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کلینیک ترمیم عروسک ها کلینیک ترمیم عروسک ها با گران ترین اسباب بازی ها آشنا شویم با گران ترین اسباب بازی ها آشنا شویم کوچکترین اسباب بازی فکری کوچکترین اسباب بازی فکری وضعیت خرید و فروش اسباب بازی در ایران و سراسر دنیا وضعیت خرید و فروش اسباب بازی در ایران و سراسر دنیا ماشین فیات 500 را با اسباب بازی لگو بسازیم ماشین فیات 500 را با اسباب بازی لگو بسازیم با اسباب بازی ربات به کودک کد نویسی یاد دهید با اسباب بازی ربات به کودک کد نویسی یاد دهید فروش اسباب بازی آلبرت انیشتین به بالاترین قیمت فروش اسباب بازی آلبرت انیشتین به بالاترین قیمت با اسباب بازی لگو گیتار بسازید با اسباب بازی لگو گیتار بسازید پس از 10 سال داستان اسباب بازی 3 بازسازی شد پس از 10 سال داستان اسباب بازی 3 بازسازی شد نمایش اسباب بازی تانک در یک پارک تفریحی در روسیه نمایش اسباب بازی تانک در یک پارک تفریحی در روسیه با خرید اسباب بازی لگو ایستگاه فضایی بسازید با خرید اسباب بازی لگو ایستگاه فضایی بسازید رعایت این نکات برای خرید اسباب بازی های لیزری مهم است رعایت این نکات برای خرید اسباب بازی های لیزری مهم است پهپاد های اسباب بازی زیر ذره بین پهپاد های اسباب بازی زیر ذره بین بسیاری از مادرها تماشای داستان اسباب بازی 4 را ممنوع کردند بسیاری از مادرها تماشای داستان اسباب بازی 4 را ممنوع کردند فروش داستان اسباب بازی 4 همچنان رو به بالا است فروش داستان اسباب بازی 4 همچنان رو به بالا است فورکی یک شخصیت کارتونی جدید در داستان اسباب بازی 4 فورکی یک شخصیت کارتونی جدید در داستان اسباب بازی 4 کلانتر وودی و بازلایتر دو شخصیت کارتونی تاثیر گذار از انیمیشن داستان اسباب بازی کلانتر وودی و بازلایتر دو شخصیت کارتونی تاثیر گذار از انیمیشن داستان اسباب بازی داستان اسباب بازی و شیر شاه دو انیمیشن جذاب با شخصیت کارتونی های محبوب داستان اسباب بازی و شیر شاه دو انیمیشن جذاب با شخصیت کارتونی های محبوب داستان اسباب بازی 4 رکورد فروش جهانی را در دست گرفت داستان اسباب بازی 4 رکورد فروش جهانی را در دست گرفت شخصیت کارتونی های جدید در انیمیشن داستان اسباب بازی 4 به دنبال رکورد شکنی در فروش شخصیت کارتونی های جدید در انیمیشن داستان اسباب بازی 4 به دنبال رکورد شکنی در فروش
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()