سبد خرید 0
« بازگشت به لیست اخبار | چهارشنبه 19 تير 1398 در ساعت 20 : 58 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

فورکی یک شخصیت کارتونی جدید در داستان اسباب بازی 4

یکی از جدید ترین شخصیت کارتونی های داستان اسباب بازی به نام فورکی خطر آفرین شد و فروش عروسک یا اسباب بازی آن در ایالات متحده غیر قانونی و خطرناک اعلام شد و از همه خریداران این شخصیت کارتونی تقاضا شد تا عروسک خریداری شده فورکی را برگردانند و هزینه خود را پس بگیرند.

این شخصیت کارتونی جدید که مثلا یک اسباب بازی دست ساز است چشم های آن به صورت برجسته روی آن چسبیده شده است و چشم هایی بزرگ دارد که در ساخت عروسک و اسباب بازی آن باید رعایت شود. اما این چشم ها هر لحظه امکان دارد که به راحتی از روی این چنگال دست ساز کنده شود و کودک اگر آن را در دهان خود بگذارد امکان خفگی در پیش است. خود کمپانی دیزنی هم به این موضوع اعتراف کرده است و از خریداران این عروسک تقاضا کرده تا فورکی را به فروشگاه ها پس داده و پول خود را بگیرند.

این خبر در سراسر ایالات متحده پخش شده است و اعلام کرده اند که خریداران این عروسک باید خیلی سریع فورکی را از دسترس اطفال خارج کرده و این شخصیت کارتونی جدید را به فروشگاه های اسباب بازی بازگردانند. سازمان حمایت از مصرف کنندگان کالا در ایالات متحده نیز اعلام کرد تا عروسک ها و اسباب بازی های این شخصیت کارتونی را از دسترس خارج کنید و مراقب باشید تا کودکان دچار خفکی و حادثه خطرناک نشوند.

تمام شخصیت کارتونی های دیزنی و همچنین داستان اسباب بازی ها در کشور چین ساخته می شوند و در بازار تمام کشور ها مخصوصا آمریکا و کانادا به فروش می رند که چیزی حدود هشتاد هزار عدد از این شخصیت کارتونی در ایالات متحده و ششصد و پنجاه هزار عدد در کانادا گزارش خرابی داشته است.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()