سبد خرید 0
« بازگشت به لیست اخبار | شنبه 22 تير 1398 در ساعت 15 : 34 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

به گزارش خبرگزاری های خارجی و داخلی انیمیشن داستان اسباب بازی 4 رقیب سرسخت فیلم سینمایی علاءالدین شده است و فروش پایاپای این دو فیلمنامه داغ ترین خبر میان مردم و طرفداران می باشد. طرفداران داستان اسباب بازی نیز در سراسر جهان گیشه های سینما های پخش کننده این انیمیشن را پر کرده اند و رتبه فروش انیمیشن محبوب خود را بالا می برند. پس از گذشت هشت هفته از اکراه فیلم سینمایی علاءالدین و فروشی سیصد و بیست و یک میلیون دلاری توانسته در سال جاری رتبه سومین فیلمنامه پرفروش و محبوب را به خود اختصاص دهد.

فروش داستان اسباب بازی 4 همچنان رو به بالا است

اما داستان اسباب بازی ها سری چهارم در زمانی کمتر و تقریبا با گذشت چهار هفته از اکران خود توانسته است با فروش سیصد و ده میلیون دلاری با فاصله ای بسیار کم در رتبه چهارم قرار بگیرد که تمام شواهد و آمارگیری ها نشان می دهد که داستان اسباب بازی طولی نخواهد کشید تا بتواند رتبه سوم و حتی دوم را نیز از آن خود کند. فیلمنامه قوی به همراه شخصیت کارتونی های جذابی که وجود دارند داستان اسباب بازی ها را جزو پرفروش ترین ها قرار داده و با اینکه این انیمیشن در دسته فیلم ها و کارتن های کودکانه قرار دارد اما تمام سنین مشتاق دیدن این انیمیشن هستند.

همانطور که انتظار داشتیم داستان اسباب بازی 4 نیز مانند سه داستان پیشین خود جذاب و دیدنی است و این شخصیت های کارتونی مانند وودی کلانتر یا بازلایتر فضا نورد همچنان به کارهای خود در سری جدید ادامه می دهند و با اظافه شدن کارکتر های جدید جذابیت داستان اسباب بازی 4 نیز بیشتر شده است. اما در حقیقت بازلایتر فضا نورد و دوست قدیمی او یعنی وودی کلانتر هستند که همچنان نقش اول را دارند و دو شخصیت کارتونی اصلی این انیمیشن به شمار می آیند؛ که در سری جدید به فکر رهایی از وضعیتی هستند که در آن اسیر شده اند و در پی یافتن شخصیتی به نام بو پیپ به همه جا سرک می کشند تا پیدایش کنند. داستان اسباب بازی 4 با اضافه کردن شخصیت کارتونی های جدید نه تنها نقش کارکتر های قبلی را کمرنگ نکرد بلکه به جذابیت این انیمیشن افزود و همچنان نمودار فروش این انیمیشن رو به بالا است.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()