سبد خرید 0
« بازگشت به لیست اخبار | شنبه 1 تير 1398 در ساعت 14 : 13 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

داستان اسباب بازی 4 رکورد شکنی کرد. این انیمیشن جذاب و پر بیننده باز هم مانند سری های پیشین خود پر فروش بود و با فروش بیش از صد و هشتاد و دو میلیون دلار در ابتدای کار رکورد انیمیشن شگفت انگیزان دو را نیز زد. انیمیشن جذاب داستان اسباب بازی حدود بیست سال است که از ساخت اولین سری آن می گذرد و آخرین سری آن یعنی سری چهارم پس از 9 سال تاخیر بالاخره تولید شد و بسیاری از طرفداران مشتاق دیدن سری جدید این انیمیشن با شخصیت کارتونی های اضافه شده به این مجموعه هستند. این انیمیشن شخصیت های زیادی دارد که همه آن ها معروف هستند اما وودی گاو چران و بازلایتر فضانورد دو شخصیت کارتونی معروف و محبوب هستند که جذابیت دوچندانی به این انیمیشن داده اند. البته نا گفته نماند که جسی نیز از شخصیت های معروف کارتون داستان اسباب بازی است و مانند وودی از همان ابتدای ساخت این انیمیشن از اسباب بازی های اندی در این کارتون دیدنی بوده است.

شخصیت کارتونی های جدید در انیمیشن داستان اسباب بازی 4 به دنبال رکورد شکنی در فروش

تام هنکس در کنار تیم آلن دوباره هنرنمایی کردند و برای شخصیت کارتونی های داستان اسباب بازی صدا پیشه شدند. یکی از شگفتی های انیمیشن داستان اسباب بازی 1 این است که در سال 1995 فروش سیصد و شصت میلیون دلاری داشته که در زمان خود بسیار پر فروش بوده است و با گذشت زمان طرفداران این انیمیشن تا حدی زیاد شد که عروسک ها و اسباب بازی شخصیت های این کارتون به درخواست مردم ساخته و روانه بازار شد. همانطور که می دانید تمام این اسباب بازی ها که هرکدام برای خود شخصیت کارتونی های معروفی هستند و طرفدارانی دارند از مجموعه اسباب بازی های اندی در این انیمیشن می باشند که اندی عروسک ها و اسباب بازی هایش را خیلی دوست دارد اما از این موضوع که آن ها حرف می زنند و حتی راه می روند و برای اهداف خود نقشه می کشند خبر ندارد و این امر باعث جذابیت این کارتون شده است. محبوب ترین و قدیمی ترین اسباب بازی نزد اندی وودی گاوچران است که بعد ها با ورود بازلایتر به این مجموعه نیمی از محبوبیت وودی نزد اندی به بازلایتر داده شد و این اتفاق برای وودی تبدیل به یک چالش شده بود. اما وودی و بازلایتر به تنهایی نمی توانند این مجموعه را جذاب کنند بلکه در کنار این دو جسی ، سگ ، سیب زمینی ، خوک و دایناسور نیز به جذابیت های این مجموعه می افزایند. که البته در سری جدید داستان اسباب بازی شخصیت کارتونی های جدید نیز اضافه شده اند که قطعا آن ها نیز جذابیت این کارتون را بیشتر خواهند کرد.

طولی نکشید که سری دوم داستان اسباب بازی پس از قسمت اول آن در سال 1999 روانه بازار شد. قسمت دوم نیز به کارگردانی لستر بسیار دیدنی و جذاب بود و ادامه داستان قسمت اول را روایت می کرد. باز هم با فروشی کم نظیر مبلغ چهار صد و هشتاد و پنج میلیون دلار را به رکورد خود اضافه کرد. اما سری سوم انیمیشن داستان اسباب بازی نسبت به قسمت دوم تاخیر بیشتری داشت. تقریبا با تاخیر یازده ساله بالاخره در سال 2010 قسمت سوم نیز به بازار آمد. اما این تاخیر و فاصله از هواداران این کارتون زیبا کم نکرد بلکه با فروش یک میلیارد و شصت و سه میلیون دلاری همه را حیرت زده کرد. کارکتر های این انیمیشن دیگر جایگاهی محکم در بین طرفداران دارند و طرفداران علاوه بر تماشای انیمیشن مشتاق به خرید اسباب بازی ها و عروسک های شخصیت های کارتونی داستان اسباب بازی هستند. فروش فوق العاده قسمت سوم این انیمیشن رتبه سومین انیمیشن پر فروش دنیا را کسب کرد. لازم به ذکر است که تام هنکس و همکارش تیم آلن همیشه با این مجموعه بوده و برای شخصیت کارتونی وودی گاو چران و بازلایتر فضانورد صدا پیشگی کرده اند. این انیمیشن محصول مشترک دیزنی و پیکسار بوده و این دو کمپانی امیدوار هستند که فروش داستان اسباب بازی 4 نیز با حضور کارکتر های جدید دوباره رکورد شکنی کند.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کلینیک ترمیم عروسک ها کلینیک ترمیم عروسک ها با گران ترین اسباب بازی ها آشنا شویم با گران ترین اسباب بازی ها آشنا شویم کوچکترین اسباب بازی فکری کوچکترین اسباب بازی فکری وضعیت خرید و فروش اسباب بازی در ایران و سراسر دنیا وضعیت خرید و فروش اسباب بازی در ایران و سراسر دنیا ماشین فیات 500 را با اسباب بازی لگو بسازیم ماشین فیات 500 را با اسباب بازی لگو بسازیم با اسباب بازی ربات به کودک کد نویسی یاد دهید با اسباب بازی ربات به کودک کد نویسی یاد دهید فروش اسباب بازی آلبرت انیشتین به بالاترین قیمت فروش اسباب بازی آلبرت انیشتین به بالاترین قیمت با اسباب بازی لگو گیتار بسازید با اسباب بازی لگو گیتار بسازید پس از 10 سال داستان اسباب بازی 3 بازسازی شد پس از 10 سال داستان اسباب بازی 3 بازسازی شد نمایش اسباب بازی تانک در یک پارک تفریحی در روسیه نمایش اسباب بازی تانک در یک پارک تفریحی در روسیه با خرید اسباب بازی لگو ایستگاه فضایی بسازید با خرید اسباب بازی لگو ایستگاه فضایی بسازید رعایت این نکات برای خرید اسباب بازی های لیزری مهم است رعایت این نکات برای خرید اسباب بازی های لیزری مهم است پهپاد های اسباب بازی زیر ذره بین پهپاد های اسباب بازی زیر ذره بین بسیاری از مادرها تماشای داستان اسباب بازی 4 را ممنوع کردند بسیاری از مادرها تماشای داستان اسباب بازی 4 را ممنوع کردند فروش داستان اسباب بازی 4 همچنان رو به بالا است فروش داستان اسباب بازی 4 همچنان رو به بالا است فورکی یک شخصیت کارتونی جدید در داستان اسباب بازی 4 فورکی یک شخصیت کارتونی جدید در داستان اسباب بازی 4 کلانتر وودی و بازلایتر دو شخصیت کارتونی تاثیر گذار از انیمیشن داستان اسباب بازی کلانتر وودی و بازلایتر دو شخصیت کارتونی تاثیر گذار از انیمیشن داستان اسباب بازی داستان اسباب بازی و شیر شاه دو انیمیشن جذاب با شخصیت کارتونی های محبوب داستان اسباب بازی و شیر شاه دو انیمیشن جذاب با شخصیت کارتونی های محبوب داستان اسباب بازی 4 رکورد فروش جهانی را در دست گرفت داستان اسباب بازی 4 رکورد فروش جهانی را در دست گرفت شخصیت کارتونی های جدید در انیمیشن داستان اسباب بازی 4 به دنبال رکورد شکنی در فروش شخصیت کارتونی های جدید در انیمیشن داستان اسباب بازی 4 به دنبال رکورد شکنی در فروش
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()