سبد خرید 0
« بازگشت به لیست اخبار | ﺳﻪشنبه 4 تير 1398 در ساعت 19 : 15 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

داستان اسباب بازی سری چهارم نیز مانند سه سری پیش رتبه اول را در فروش به خود اختصاص داد و پر فروش ترین انیمیشن در میان تمام انیمیشن های سال شد. با اکران این انیمیشن طرفداران و دوستداران داستان اسباب بازی 4 در هفته اول این انیمیشن را به فروش حدود صد و هجده میلیون دلاری  رساندند، که البته تصورات والت دیزنی کمی بالاتر از این مقدار بود اما با این حال برای شروع بسیار فروش چشم گیری داشت.

 داستان اسباب بازی 4 رکورد فروش جهانی را در دست گرفت

البته فروش صد و هجده میلیون دلاری داستان اسباب بازی 4 تنها در ایالات متحده بوده که آمار فروش این انیمیشن پر طرفدار بالا تر از این مبلغ است زیرا در سی و هفت کشور دیگر نیز به فروش رسیده است. همانطور که می دانید حدود بیست سال است که از اولین اکران اولین سری داستان اسباب بازی میگذرد و سری چهارم انیمیشن که اخیرا اکران شد غریب به 9 سال طول کشید تا به مرحله اکران و تماشا برسد اما با این حال همچنان طرفداران در سراسر دنیا مشتاق تماشای این انیمیشن هستند که بالغ بر صد و بیست میلیون دلار در سی و هفت کشور فروش این انیمیشن بوده است. جمع فروش جهانی انیمیشن داستان اسباب بازی 4 دویست و سی و هشت میلیون دلار است که این آمار تنها یک هفته پس از اکران محقق شد و رکورد پر فروش ترین را در جهان نیز به نام خود ثبت کرد.

همیشه در آمار فروش انیمیشن ها، فروش هفته اول از اهمیت زیادی برخوردار است و ملاک قرار خواهد گرفت. انیمیشن داستان اسباب بازی 4 در رقابت با سه انیمیشن معروف و پر طرفدار شگفت انگیزان 2، شرک 3، و در جستجوی دُری رکورد فروش هفته اول را در دست گرفت و رکورد دار شد که باز هم این آمار تنها مربوط به ایالات متحده می باشد. رکورد زنی های این انیمیشن در کشور های دیگر نیز بوده است و می توان گفت فروش جهانی داستان اسباب بازی 4 در نوع خود تا حالا کم نظیر بوده است.

جاش کولی در ساخت داستان اسباب بازی 4 با صدا پیشه های مطرحی چون کیانوس ریوز، تیم آلن، جردن پیل و تام هنکس کار کرده است و با اضافه کردن شخصیت های کارتونی جدید باعث اشتیاق بیش از پیش طرفداران برای تماشای انیمیشن شد. کمپانی دیزنی امسال علاوه بر داستان اسباب بازی 4 دو فیلم دیگر به نام های علاءالدین و انتقام جویان آخر بازی به بازار سینما عرضه کرد و امیدوار است تا با فروش چشم گیر رکورد دار باشد.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
رعایت این نکات برای خرید اسباب بازی های لیزری مهم است رعایت این نکات برای خرید اسباب بازی های لیزری مهم است پهپاد های اسباب بازی زیر ذره بین پهپاد های اسباب بازی زیر ذره بین بسیاری از مادرها تماشای داستان اسباب بازی 4 را ممنوع کردند بسیاری از مادرها تماشای داستان اسباب بازی 4 را ممنوع کردند فروش داستان اسباب بازی 4 همچنان رو به بالا است فروش داستان اسباب بازی 4 همچنان رو به بالا است فورکی یک شخصیت کارتونی جدید در داستان اسباب بازی 4 فورکی یک شخصیت کارتونی جدید در داستان اسباب بازی 4 کلانتر وودی و بازلایتر دو شخصیت کارتونی تاثیر گذار از انیمیشن داستان اسباب بازی کلانتر وودی و بازلایتر دو شخصیت کارتونی تاثیر گذار از انیمیشن داستان اسباب بازی داستان اسباب بازی و شیر شاه دو انیمیشن جذاب با شخصیت کارتونی های محبوب داستان اسباب بازی و شیر شاه دو انیمیشن جذاب با شخصیت کارتونی های محبوب داستان اسباب بازی 4 رکورد فروش جهانی را در دست گرفت داستان اسباب بازی 4 رکورد فروش جهانی را در دست گرفت شخصیت کارتونی های جدید در انیمیشن داستان اسباب بازی 4 به دنبال رکورد شکنی در فروش شخصیت کارتونی های جدید در انیمیشن داستان اسباب بازی 4 به دنبال رکورد شکنی در فروش کودکان نباید اسباب بازی به مدرسه ببرند کودکان نباید اسباب بازی به مدرسه ببرند انواع اسباب بازی در انتظار ثبت انواع اسباب بازی در انتظار ثبت اسباب بازی واقعی یا بازی کامپیوتری اسباب بازی واقعی یا بازی کامپیوتری ایده جدید اتاق های اسباب بازی در مدارس ایده جدید اتاق های اسباب بازی در مدارس داستان اسباب بازی 4 و انتخاب بازیگر جدید داستان اسباب بازی 4 و انتخاب بازیگر جدید از بازی کردن با فرزند خود غافل نشوید از بازی کردن با فرزند خود غافل نشوید بالا بردن سطح هوش کودک با استفاده از مناسب ترین اسباب بازی بالا بردن سطح هوش کودک با استفاده از مناسب ترین اسباب بازی چرا بعضی کودکان اسباب بازی خود را می خورند؟ چرا بعضی کودکان اسباب بازی خود را می خورند؟
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()