سبد خرید 0
« بازگشت به لیست اخبار | دوشنبه 10 تير 1398 در ساعت 16 : 52 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

داستان اسباب بازی و شیر شاه دو انیمیشن جذاب با شخصیت کارتونی های محبوب

والت دیزنی با دو انیمیشن رکورد شکنی کرد و باز هم با جان بخشیدن به شخصیت های کارتونی، طرفداران را به تماشای انیمیشن های داستان اسباب بازی و شیر شاه کشاند. این کمپانی سالهاست که با ساخت انیمیشن های جذاب و خلق شخصیت کارتونی های پرطرفدار جایگاه سدرنشینی را در فروش انیمیشن از آن خود کرده است و همواره در تلاش است تا این جایگاه را حفظ کند. در تاریخ کاری کمپانی دیزنی دو انیمیشن داستان اسباب بازی و شیر شاه همیشه جزو پر فروش ترین ها بوده و همانطور که می دانید هر چند سال یک بار سری جدید این دو کارتون دیدنی ساخته می شود. انیمیشن شیر شاه هفتم مرداد ماه اکران خواهد شد و با اینکه هنوز روی پرده نرفته است طرفداران مشتاق تماشای شخصیت های کارتونی محبوب خود هستند و برای پیش خرید بلیط سینما از چندی پیش اقدام کرده و انیمیشن مورد علاقه خود را در فروش رکورد دار کردند، و در واقع یکی از پرفروش ترین های دیزنی همین انیمیشن است.

اما فروش داستان اسباب بازی در مقابل با انیمیشن شیر شاه بالا تر بود است و همچنین داستان اسباب بازی چند شخصیت کارتونی پرطرفدار مثل کلانتر وودی و بازلایتر فضانورد دارد که فروش عروسک ها و اسباب بازی های این انیمیشن هم به موفقیت این داستان می افزاید. البته شیر شاه نیز شخصیت کارتونی های عروسکی شکل برای کودکان دارد اما شخصیت های انیمیشن داستان اسباب بازی به دلیل موقعیتی که دارند در فروش موفق تر بوده اند. همانطور که می دانید داستان اسباب بازی در یک بازه زمانی یک هفته ای رکورد فروش را شکست و در سدر جدول قرار گرفت.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
رعایت این نکات برای خرید اسباب بازی های لیزری مهم است رعایت این نکات برای خرید اسباب بازی های لیزری مهم است پهپاد های اسباب بازی زیر ذره بین پهپاد های اسباب بازی زیر ذره بین بسیاری از مادرها تماشای داستان اسباب بازی 4 را ممنوع کردند بسیاری از مادرها تماشای داستان اسباب بازی 4 را ممنوع کردند فروش داستان اسباب بازی 4 همچنان رو به بالا است فروش داستان اسباب بازی 4 همچنان رو به بالا است فورکی یک شخصیت کارتونی جدید در داستان اسباب بازی 4 فورکی یک شخصیت کارتونی جدید در داستان اسباب بازی 4 کلانتر وودی و بازلایتر دو شخصیت کارتونی تاثیر گذار از انیمیشن داستان اسباب بازی کلانتر وودی و بازلایتر دو شخصیت کارتونی تاثیر گذار از انیمیشن داستان اسباب بازی داستان اسباب بازی و شیر شاه دو انیمیشن جذاب با شخصیت کارتونی های محبوب داستان اسباب بازی و شیر شاه دو انیمیشن جذاب با شخصیت کارتونی های محبوب داستان اسباب بازی 4 رکورد فروش جهانی را در دست گرفت داستان اسباب بازی 4 رکورد فروش جهانی را در دست گرفت شخصیت کارتونی های جدید در انیمیشن داستان اسباب بازی 4 به دنبال رکورد شکنی در فروش شخصیت کارتونی های جدید در انیمیشن داستان اسباب بازی 4 به دنبال رکورد شکنی در فروش کودکان نباید اسباب بازی به مدرسه ببرند کودکان نباید اسباب بازی به مدرسه ببرند انواع اسباب بازی در انتظار ثبت انواع اسباب بازی در انتظار ثبت اسباب بازی واقعی یا بازی کامپیوتری اسباب بازی واقعی یا بازی کامپیوتری ایده جدید اتاق های اسباب بازی در مدارس ایده جدید اتاق های اسباب بازی در مدارس داستان اسباب بازی 4 و انتخاب بازیگر جدید داستان اسباب بازی 4 و انتخاب بازیگر جدید از بازی کردن با فرزند خود غافل نشوید از بازی کردن با فرزند خود غافل نشوید بالا بردن سطح هوش کودک با استفاده از مناسب ترین اسباب بازی بالا بردن سطح هوش کودک با استفاده از مناسب ترین اسباب بازی چرا بعضی کودکان اسباب بازی خود را می خورند؟ چرا بعضی کودکان اسباب بازی خود را می خورند؟
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()