سبد خرید 0
« بازگشت به لیست اخبار | دوشنبه 31 تير 1398 در ساعت 13 : 10 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

بسیاری از مادرها تماشای داستان اسباب بازی 4 را ممنوع کردند

این روز ها با پخش انیمیشن داستان اسباب بازی 4 طرفداران مشتاق به سینما ها رفتند و به تماشا نشستند اما اکنون حدود یک میلیون مادر بر این باورند که تماشای داستان اسباب بازی 4 برای کودکان جایز نیست و برای جلوگیری از تماشای این کارتون کمپینی راه اندازی شده که از این یک میلیون مادر دوازده هزار نفر از آن ها جزو ایالات متحده هستند. در قسمتی از داستان اسباب بازی ها سری چهارم یک کودک را در یک مدرسه نشان می دهند که دو مادر دارد که دلیل ممنوعیت تماشای این انیمیشن از سوی مادر ها این موضوع بوده است.

این کمپین روز به روز در حال بزرگ تر شدن است، تا به امروز یک میلیون عضو دارد و همانطور که گفته شد دوازده هزار نفر از آن مادر ها در ایالات متحده زندگی می کنند که همه یک صدا خواستار تحریم سری چهارم داستان اسباب بازی ها هستند. تمام این مادر ها بر این عقیده هستند که در قسمت چهارم داستان اسباب بازی ها با نشان دادن دو مادر برای یک کودک می خواهند عمل زشت همجنسگرایی را ترویج دهند و نباید اجازه داد تا کودکان با دیدن این تصویر ها این ذهنیت غلط در آن ها بوجود بیاید. با تغییر نوع تفکر کودکان جامعه آینده خوبی نخواهد داشت و باید مراقب این موضوع باشیم.

همانطور که می دانید داستان اسباب بازی 3 که تمام شد تقریبا بعد از 9 سال سری چهارم آن اکران شد. در قسمت چهارم جاش کولی و تام هنکس با یکدیگر همکاری داشتند و در ساخت داستان اسباب بازی ها قسمت چهارم نیز از صداپیشه های نامداری چون تام هنکس کمدین- نویسنده- کارگردان و صداپیشه، کریستین شال بازیگر و صداپیشه، لاری میت کاف بازیگر و صداپیشه، جون کیوسک بازیگری که از سال 1979 در حال فعالیت است و صداپیشه، دان ریکلس هنرپیشه- استند آپ کمدین- مجری و صداپیشه، و تیم آلن و همینطور چندین صداپیشه دیگر برای ساخت داستان اسباب بازی ها با یکدیگر همکاری کردند. 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()