سبد خرید 0
« بازگشت به لیست اخبار | چهارشنبه 2 بهمن 1398 در ساعت 18 : 19 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

با خرید اسباب بازی لگو ایستگاه فضایی بسازید

با خرید اسباب بازی لگویی که جدید ترین تولید این شرکت است می توانید ایستگاه فضایی بین المللی را به بهترین شکل دقیقا مشابه نمونه اصلی بسازید و یک ماکت جذاب داشته باشید. یک اسباب بازی لگویی به تازگی به بازار می آید که علاوه بر سرگرمی کودک را بیش از پیش علاقمند به علم نجوم می کند. شرکت لگو با توجه به علاقمندی های کودکان به فضا و فضا نوردی پیش بینی کرده که این اسباب بازی فروش بسیار خوبی در سراسر جهان خواهد داشت. این کالا جدید ترین محصول شرکت لگو است که هدف از تولید آن آشنایی کودک با موضوعات علمی و پایگاه های فضایی است و همچنین تقویت قوه تخیل کودک از دیگر اهداف می باشد. کودک با 846 قطعه لگو باید اسباب بازی ایستگاه فضایی خود را بسازد، فرزندتان کمی صبر و حوصله برای ساخت آن نیاز دارد اما در انتها یک ماکت زیبا از یک ایستگاه فضایی خواهد داشت. با متصل کردن صد ها قطعه به هم دقیقا یک ایستگاه فضایی را شبیه سازی کنید، این اسباب بازی چندین قطعه متحرک نیز دارد که مانند نمونه اصلی حرکت می کنند.

البته ناگفته نماند که تاکنون شرکت لگو چندین اسباب بازی و ماکت از سفینه های فضایی به بازار عرضه کرده است تا کودکان و نوجوانان بیشتر با علم جذاب نجوم آشنا شوند. با خرید اسباب بازی ایستگاه فضایی لگو فرزندتان را در مسیر آشنایی با این علم قرار دهید. ابعاد ساخته شده این اسباب بازی لگویی 20*41*50 سانتی متر است و خرید آن برای کودکان کم سن و سال مجاز نیست چراکه قطعات ریز دارد و برای کودک نوپا خطر ساز است.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کلینیک ترمیم عروسک ها کلینیک ترمیم عروسک ها با گران ترین اسباب بازی ها آشنا شویم با گران ترین اسباب بازی ها آشنا شویم کوچکترین اسباب بازی فکری کوچکترین اسباب بازی فکری وضعیت خرید و فروش اسباب بازی در ایران و سراسر دنیا وضعیت خرید و فروش اسباب بازی در ایران و سراسر دنیا ماشین فیات 500 را با اسباب بازی لگو بسازیم ماشین فیات 500 را با اسباب بازی لگو بسازیم با اسباب بازی ربات به کودک کد نویسی یاد دهید با اسباب بازی ربات به کودک کد نویسی یاد دهید فروش اسباب بازی آلبرت انیشتین به بالاترین قیمت فروش اسباب بازی آلبرت انیشتین به بالاترین قیمت با اسباب بازی لگو گیتار بسازید با اسباب بازی لگو گیتار بسازید پس از 10 سال داستان اسباب بازی 3 بازسازی شد پس از 10 سال داستان اسباب بازی 3 بازسازی شد نمایش اسباب بازی تانک در یک پارک تفریحی در روسیه نمایش اسباب بازی تانک در یک پارک تفریحی در روسیه با خرید اسباب بازی لگو ایستگاه فضایی بسازید با خرید اسباب بازی لگو ایستگاه فضایی بسازید رعایت این نکات برای خرید اسباب بازی های لیزری مهم است رعایت این نکات برای خرید اسباب بازی های لیزری مهم است پهپاد های اسباب بازی زیر ذره بین پهپاد های اسباب بازی زیر ذره بین بسیاری از مادرها تماشای داستان اسباب بازی 4 را ممنوع کردند بسیاری از مادرها تماشای داستان اسباب بازی 4 را ممنوع کردند فروش داستان اسباب بازی 4 همچنان رو به بالا است فروش داستان اسباب بازی 4 همچنان رو به بالا است فورکی یک شخصیت کارتونی جدید در داستان اسباب بازی 4 فورکی یک شخصیت کارتونی جدید در داستان اسباب بازی 4 کلانتر وودی و بازلایتر دو شخصیت کارتونی تاثیر گذار از انیمیشن داستان اسباب بازی کلانتر وودی و بازلایتر دو شخصیت کارتونی تاثیر گذار از انیمیشن داستان اسباب بازی داستان اسباب بازی و شیر شاه دو انیمیشن جذاب با شخصیت کارتونی های محبوب داستان اسباب بازی و شیر شاه دو انیمیشن جذاب با شخصیت کارتونی های محبوب داستان اسباب بازی 4 رکورد فروش جهانی را در دست گرفت داستان اسباب بازی 4 رکورد فروش جهانی را در دست گرفت شخصیت کارتونی های جدید در انیمیشن داستان اسباب بازی 4 به دنبال رکورد شکنی در فروش شخصیت کارتونی های جدید در انیمیشن داستان اسباب بازی 4 به دنبال رکورد شکنی در فروش
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()