سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

مکعب روبیک

مدل های مختلف مکعب هوش یا همان مکعب روبیک خبر از جذابیت و محبوبیت این اسباب بازی فکری می دهد. در این بخش از فروشگاه اینترنتی بازی ساز مارکت انواع گوناگون مکعب روبیک را می توانید مشاهده کنید و بر طبق سن و سال و مهارت خود یا کودک خود مکعب روبیک را انتخاب کنید. اسباب بازی فکری های موجود در فروشگاه اینترنتی بازی ساز مارکت همه از هم تفکیک شده در بخش های خاص خود برای سهولت در انتخاب شما تعریف شده اند که در این قسمت از فروشگاه اینترنتی فقط مکعب روبیک و اسباب بازی های مکانیکی را می توانید مشاهده و خریداری کنید.

مکعب روبیک

از چند راه برای خرید اسباب بازی های فکری و آموزشی می توانید اقدام کنید. می توانید از نوار بالای صفحه و از دسته بندی های زیر گروه اسباب بازی ، روی دسته بندی اسباب بازی فکری کلیک کنید و یا اینکه کلمه مکعب روبیک یا اسباب بازی فکری مورد نظر خود را در قسمت جستجوی بالای صفحه تایپ کنید تا به همان صفحه از فروشگاه اینترنتی وصل شوید. کلمه مکعب روبیک را که جستجو کنید تمام مدل ها از تمام قسمت های فروشگاه در یک صفحه برای شما نمایش داده می شود.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

مکعب روبیک | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع مکعب روبیک با بهترین قیمت

مکعب روبیک ، یک اسباب بازی فکری بسیار جذاب که بسیار پرطرفدار و پر مخاطب می باشد. سازنده و ابداع کننده این اسباب بازی ارنو روبیک نام دارد. پروفسور روبیک یک معمار و مجسمه ساز مجارستانی است که این اسباب بازی فکری را طراحی کرده. خود سازنده اسباب بازی ابداعی خود را مکعب هوش می نامید اما با گذر چند سال و محبوب شدن این اسباب بازی مکعبی شکل به پاس از ابداع کننده نام خود سازنده را روی اسباب بازی گذاشتند و در نهایت نام این اسباب بازی فکری به مکعب روبیک تغییر یافت. طولی نکشید که مکعب روبیک به پرفروش ترین اسباب بازی سال تبدیل شد و کم کم اهمیت این اسباب بازی فکری انقدر زیاد شد که مسابقات جهانی حل معمای مکعب روبیک راه اندازی شد. اکنون یکی از چالش های طرفداران مکعب روبیک شکستن رکورد و حل روبیک در کمترین زمان است و در حال حاضر سونگ بیونگ چو با 4,59 ثانیه رکورددار حل مکعب روبیک است.

این اسباب بازی فکری تشکیل شده از شش وجه است و هر وجه یک رنگ دارد که از نه مکعب کوچک تشکیل شده است. البته مکعب روبیک در سایزها و مضرب های دیگر نیز ساخته شده اما استاندارد آن 3*3*3 می باشد. برای حل مکعب روبیک دو روش مبتدی و حرفه ای وجود دارد. افرادی که از روش مبتدی برای حل این اسباب بازی فکری استفاده می کنند از هشت مرحله که هر مرحله یک فرمول دارد پیروی می کنند اما افرادی که به صورت حرفه ای مکعب روبیک را حل می کنند از چهار روش که هر روش صد مرحله دارد استفاده می کنند. مکعب روبیک یک وسیله بازی مکانیکی است که به شما امکان بهم ریختن رنگ ها را می دهد تا با استفاده از فرمول هایی که یاد گرفته اید تمام رنگ ها را دوباره مرتب در وجه های مکعب بچینید.

مکعب روبیک از دسته اسباب بازی هایی است که هم کودکان و هم بزرگ سال ها از آن استفاده می کنند و حتی مدارس و سیستم های آموزشی مکعب روبیک را به عنوان هدیه به دانش آموزان می دهند. بازی کردن کودک با مکعب روبیک و به طور کل با اسباب بازی های فکری باعث پرورش ذهن و فکر کودک می شود و حل کردن مساله در بازی های فکری کودک را آماده می کند تا برای حل مسائل مهم تر و بزرگ تر آمادگی داشته باشد و به راحتی از پس آن ها برآیند. به طور کل به جواب رسیدن در معادلات همیشه شیرین است. مکعب روبیک خود یک معادله تقریبا دشوار به شمار می آید که این مساله باعث جذابیت این اسباب بازی فکری شده، از همه مهم تر چالشی که برای حل سریع مکعب روبیک میان مردم همه کشور ها به وجود آمده جذابیت این مکعب جادویی را چند برابر کرده است. برای خرید این اسباب بازی از صفحه مکعب روبیک اقدام نمایید.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()