سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

اسباب بازی

در این قسمت از فروشگاه می توانید تمام اسباب بازی های موجود در منوهای زیر مجموعه اسباب بازی که شامل ( اسباب بازی ماشین ، اسباب بازی سرگرمی، اسباب بازی شخصیت های کارتونی، اسباب بازی ربات، اسباب بازی مبارز، اسباب بازی فکری و اسباب بازی خردسال) می باشد را مشاهده کنید و برای خرید اسباب بازی اقدام کنید.

اسباب بازی

خرید اسباب بازی

در این بخش برای خرید اسباب بازی می توانید از میان شهری از اسباب بازی ها کالا و هدیه مورد نظر خود را پیدا کنید. و همچنین می توانید از قسمت جستجوی پیشرفته که در بالای صفحه مشاهده می کنید به جستجوی اسباب بازی خود بپردازید. از نظر قیمت نیز ، قیمت اسباب بازی در فروشگاه اینترنتی اسباب بازی بسیار مناسب می باشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

اسباب بازی | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع اسباب بازی با بهترین قیمت

دنیای بچه ها در بازی خلاصه میشود و ما ابزار بازی را اسباب بازی می گوییم. اسباب بازی دغدغه کودک است، به عبارتی دیگر کودک با فکر اسباب بازی به خواب می رود و با فکر اسباب بازی از خواب بیدار می شود، تمام روز هم سرگرم بازی کردن با اسباب بازی هایش است. اسباب بازی ها به دسته های مختلف تقسیم می شوند که عبارتند از عروسک ، اسباب بازی سرگرمی، اسباب بازی ماشین، اسباب بازی فکری و آموزشی، اسباب بازی شخصیت های کارتونی، اسباب بازی مبارز و هیجانی، اسباب بازی رباتیک و تخیلی و اسباب بازی خردسال که به نوزادان تازه پا مربوط می شود. هریک از این دسته بندی ها در جای خود لازم و ضروری است زیرا کودک احتیاج به سرگرم شدن دارد، او نیاز به هیجان دارد، کودک باید با اسباب بازی اش به فکر برود و برای انجام دادن بازی های فکری عمیق فکر کند همچنین کودک باید از قدرت تخیل خود استفاده کند و تمام این حس ها را با بازی کردن تجربه کند تا قوی شود. کودک نیاز به تحرک دارد و وقتی با اسباب بازی هایش مشغول بازی کردن است تحرک لازم را دارد. هیچگاه جلوی تحرک او را هنگام بازی کردن نگیرید، این تحرک ها برای سلامتی جسمانی و سلامتی روح کودک لازم است. کودکی که بازی می کند با قوانین آشنا می شود، او در این چرخه بازی و یادگیری بسیاری از تجربه ها را بدست می آورد، کودکان عاشق کشف کردن چیز های جدید هستند و فقط با بازی کردن همچین اتفاقی می افتد. و در آخر باید گفت کودک با بازی کردن اعتماد به نفسش را به دست می آورد و آماده موفقیت های روز افزونش در آینده ی نزدیک خود است.

محققانی که در زمینه روان شناختی کودک فعالیت می کنند با تحقیقاتی که در این زمینه انجام داده اند به این نتیجه رسیده اند که انواع اسباب بازی نقش بسیار مهمی در تقویت حواس کودک دارد و به آن ها درکی از محیط اطراف شان می دهد و در صورتی که نوع مناسبی از از انواع اسباب بازی برای کودک تهیه شود می تواند تاثیرات مثبتی در حال و آینده وی بگذارد و اگر هم از انواع اسباب بازی به درستی استفاده نشود و انواع نامناسبی از اسباب بازی برای کودک خریداری شود می تواند تاثیرات مخربی بر روی حال و آینده کودک بگذارد. از این رو انتخاب اسباب بازی نیازمند داشتن اطلاعاتی مناسب در زمینه تهیه انواع اسباب بازی دارد تا شما بتوانید با آگاهی کافی انواع مناسبی از اسباب بازی را برای فرزندتان در سنین مختلف خریداری نمایید.

اسباب بازی

خرید اسباب بازی

والدین می توانند با خرید اسباب بازی که متناسب با سن کودک باشد در تقویت هوش و حافظه کودک تاثیراتی مثبت بگذارند. به طور حتم انواع اسباب بازی که در دوران نوزادی برای کودک خریداری می شود با انواع اسباب بازی که بعد از یک یا دو سالی برای کودک خریداری می شود متفاوت است. یکی از انواع اسباب بازی که برای نوزاد مناسب می باشد خرید اسباب بازی صدا دار می باشد زیرا این حس از زمانی که کودک در رحم مادر است در حال تکامل می باشد و خرید اسباب بازی مانند جغجغه و دیگر انواع اسباب بازی که دارای صداهایی آرامبخش هستند برای نوزادان بسیار مناسب و مفید می باشند و می توان در هنگام گریه نوزاد از این نوع از اسباب بازی بهره گرفت.

یکی دیگر از انواع اسباب بازی که خرید آن ها برای نوزاد می تواند جالب و مناسب باشد خرید اسباب بازی با رنگ های تند است زیرا نوزاد یکی دو هفته پس از تولد می تواند رنگ های تند را از فاصله نزدیک تشخیص دهد و به این ترتیب آویختن چنین اسباب بازی هایی بالای تخت کودک می تواند نظر کودک را به خود جلب نماید. نوزادان در مرحله بعدی علاقه دارند اجسام را لمس کنند که در این صورت آن ها این حس را نیز از طریق خرید اسباب بازی مناسب برای آن ها کم کم تجربه خواهند نمود. البته در همه موارد باید در خرید اسباب بازی برای سنین محتلف امنیت اسباب بازی را در نظر داشته باشید تا کودک در استفاده از آن ها با خطراتی مواجه نشود. در سنین پس از یک سالگی نیز باید خرید اسباب بازی را بر اساس جنسیت کودک و با سلیقه او نیز انجام دهید زیرا با افزایش سن، کودک کم کم به همانند سازی خود با پدر یا مادر موافق با جنسیت خود می کند و علاقه دارد با وسایلی سروکار داشته باشد که مادر یا پدر با آن ها سرو کار دارد.

اسباب بازی

فروشگاه اینترنتی اسباب بازی

در صورتی که قصد خرید اسباب بازی را دارید، یکی از بهترین راه ها، خرید اسباب بازی از فروشگاه اینترنتی اسباب بازی است. در صورت اطمینان از اعتبار فروشگاه اینترنتی اسباب بازی شما می توانید با مشاهده انواع اسباب بازی و خواندن مشخصات انواع اسباب بازی و بررسی رده سنی اقدام به خرید اسباب بازی از فروشگاه اینترنتی اسباب بازی نمایید. خرید اسباب بازی از فروشگاه اینترنتی اسباب بازی این مزیت را دارد که شما می توانید با انواع جدید اسباب بازی نیز آشنا شده و با بررسی مشخصات آن و بررسی معایب و مزایای اسباب بازی، اقدام به سفارش و خرید اسباب بازی از فروشگاه اینترنتی اسباب بازی نمایید.

خریداسباب بازی ارزان

گران بودن اسباب بازی دلیل خوبی برای مناسب بودن اسباب بازی برای کودک شما نیست بلکه شاید بسیاری از انواع اسباب بازی که مورد توجه فرزند شما قرار می گیرد و یا برای وی مناسب می باشد قیمت های بالایی نداشته باشد. بنابراین شما می توانید با خریداسباب بازی ارزان علاوه بر اینکه از لحاظ اقتصادی دچار مشکل نمی شوید می توانید انواع متنوعی نیز از اسباب بازی را برای فرزند خود خریداری نمایید. در خریداسباب بازی ارزان دقت کنید تا کیفیت پایین اسباب بازی باعث ارزانی اسباب بازی نشده باشد و مواد نامرغوبی در ساخت اسباب بازی استفاده نشده باشد زیرا کودکان علاقه زیادی دارند تا انواع اسباب بازی را به سمت دهان خود ببرند و در صورتی که جنس اسباب بازی مرغوب نباشد می تواند برای وی بسیار خطرناک باشد. یکی دیگر از نکاتی که باید در خریداسباب بازی ارزان به آن توجه داشته باشید این است که اسباب بازی باید قابلیت شستشو داشته باشد تا بتوانید آن را به راحتی بشویید.

10 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()