سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

عروسک ، ربات و شخصیت های کارتونی

این قسمت از فروشگاه بازی ساز مربوط به خرید عروسک ، اسباب بازی ربات و عروسک شخصیت کارتونی می شود. در این بخش انواع اسباب بازی گوناگون و متنوع را می توانید پیدا کنید و همچنین اسباب بازی ربات و شخصیت های کارتونی معروف را در این بخش جستوجو کنید.

عروسک ، ربات و شخصیت های کارتونی

یک راه دیگر و بسیار آسان دسترسی به عروسک یا اسباب بازی ربات و یا عروسک شخصیت های کارتونی تایپ کردن نام دسته بندی و یا نام عروسک مورد نظر خود در قسمت جستوجوی پیشرفته که در بالای صفحه مشاهده می کنید می باشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

عروسک ، ربات و شخصیت های کارتونی | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع عروسک ، ربات و شخصیت های کارتونی با بهترین قیمت

عروسک ها را می توان دوست و همدم دوم دختر بچه ها دانست. همانگونه که می دانید دختر بچه ها از همان سال های اول زندگی خود علاقه زیادی به مادر شدن دارند و عروسک بهترین نمونه و مثال یک کودک است تا دختر بچه های عزیز با آن بازی کنند و در خیال خود برای عروسک مادر باشند. عروسک می تواند ساعت ها دختر بچه ها را سرگرم کند و دختر ها با عروسک خیلی تجربه و خاطرات به یاد ماندنی برای خود می سازند و این خاطرات انقدر برایشان شیرین است که در سن بزرگسالی هم عروسک خود را دوست دارند و اکثرا کلکسیونی از عروسک های دوران کودکی خود را نگه داشته اند.

و اما اسباب بازی ربات، این اسباب بازی بیشتر مربوط به پسر بچه ها می شود بخاطر جدی بودن و سرسخت بودن اسباب بازی ربات بیشتر مورد توجه پسر بچه ها قرار می گیرد. پسر بچه ها با اسباب بازی ربات خود وارد حس تخیلشان می شوند و در تخیلاتشان خود را به جای اسباب بازی ربات جا میزنند و به مبارزه با موجودات فضایی می روند. اسباب بازی ربات نیز برای پسر بچه ها بسیار جذاب و دوست داشتنی است.

اما عروسک شخصیت های کارتونی دیگر دختر و پسر ندارد. هر کودکی با هر کارتونی که ارتباط بر قرار کرده باشد عروسک آن کارتون را دوست دارد. به عنوان مثال عروسک شخصیت کارتونی وودی که در انیمیشن داستان اسباب بازی هاست یا عروسک جسی که یکی دیگر از شخصیت های انیمیشن داستان اسباب بازی هاست دختر و پسر هردو از داشتن این عروسک ها خوشحال می شوند و کیف می کنند.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()