سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | پنجشنبه 24 بهمن 1398 در ساعت 22 : 29 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

پیش از خرید اسباب بازی چه اندازه اطلاعات در مورد آن دارید

اسباب بازی ها سرعت رشد و یادگیری را در کودکان بیشتر می کنند، این ابزار های جذاب علاوه بر سرگرم کردن کودک به او در تقویت مهارت های مختلف کمک می کنند و به عبارتی اگر خرید اسباب بازی درست و هوشمندانه انجام شود شما نیز در امور تربیتی و آموزشی راحت خواهید بود. همه پدر و مادر ها اسباب بازی هایی را برای خرید می پسندند که هم از نظر کیفیتی و هم از نظر محتوایی استاندارد های لازم را داشته باشند اما گاهی برخی از والدین بدون اینکه که متوجه شوند، انتخابی نادرست دارند و پس از خرید یا پس از گذشت چند روز متوجه این موضوع می شوند. به هر جای دنیا که سفر کنید خواهید دید که کارخانه های تولید اسباب بازی وظیفه دارند تا ابزار های بازی را با کیفیت تولید و به بازار عرضه کنند اما مشکلات اقتصادی کشور ها باعث شده تا برخی از تولید کنندگان کمی از کیفیت این ابزار ها بکاهند تا خریدار را بتوانند جذب کنند. در این مقاله از یک آزمایش تحلیلی و توصیفی خواهیم گفت که در ایران انجام شده، در این آزمایش معیار های پدر و مادر ها در مورد خرید اسباب بازی و همچنین آگاهی آن ها از کیفیت خرید این محصول مورد سنجش قرار گرفته شده است.

این پرسش نامه ها به دست 340 نفر داده شد و از پاسخ هایی که پدر و مادر ها در پرسش نامه نوشته بودند آماری جالب در مورد آگاهی آن ها از خرید اسباب بازی برای فرزندشان گرفته شد. طبق این آمار گیری 93.2 درصد از پدر و مادر ها آگاهی کامل از جنس و کیفیت اسباب بازی خریداری شده خود نداشتند و نمره ضعیف به آن ها داده شد. به همین ترتیب 6.2 درصد از پدر و مادر ها اطلاعاتی متوسط داشتند و تا حدودی درست عمل می کردند و در نهایت تنها 0.6 درصد توانستند نمره خوب را بگیرند و آگاهی کامل از خرید اسباب بازی برای فرزندشان داشتند. واقعیت این است که برخی از وسایل بازی خطر ساز هستند اما در بین خانواده ها مورد تایید است و همه از آن ها به عنوان وسایلی سرگرم کننده و جذاب یاد می کنند که درست نیست. به عنوان مثال اسباب بازی هایی که آهن ربا دارند برای کودکان نوپا خطر دارد یا برخی از جغجغه ها با اینکه ظاهری جذاب و مطمئن دارند اما به دلیل پوسته نازک و ساچمه های فلزی و ریزی که درون آن ها است خطرناک هستند همچنین اسباب بازی های موجود در تخم مرغ های شانسی و شکلاتی بسیار نامرغوب هستند و موجب آسیب کودک خواهند شد. در نتیجه همیشه پیش از خرید اسباب بازی اطلاعات خود را در مورد کیفیت جنس، محتوا وسیله بازی و خروجی که پس از بازی کردن با آن خواهید داشت و میزان ایمن بودن آن تکمیل کنید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
بهترین اسباب بازی در تمام سنین بهترین اسباب بازی در تمام سنین اطلاعات کودک را در مورد اسباب بازی ها کامل کنید اطلاعات کودک را در مورد اسباب بازی ها کامل کنید خرید اسباب بازی های جدید و خاص خرید اسباب بازی های جدید و خاص پیش از خرید اسباب بازی چه اندازه اطلاعات در مورد آن دارید پیش از خرید اسباب بازی چه اندازه اطلاعات در مورد آن دارید خرید اسباب بازی هایی که به تقویت هوش کودکان یک ساله کمک می کنند خرید اسباب بازی هایی که به تقویت هوش کودکان یک ساله کمک می کنند کودکانی که اسباب بازی ندارند کودکانی که اسباب بازی ندارند بازی درمانی با اسباب بازی های مشخص بازی درمانی با اسباب بازی های مشخص خرید اسباب بازی مناسب برای تقویت حواس پنجگانه خرید اسباب بازی مناسب برای تقویت حواس پنجگانه کودک با این اسباب بازی تجربیات زیادی به دست می آورد کودک با این اسباب بازی تجربیات زیادی به دست می آورد خرید اسباب بازی مناسب برای جلو گیری از ایجاد ترس در کودک خرید اسباب بازی مناسب برای جلو گیری از ایجاد ترس در کودک این ربات اسباب بازی را می توانید با صدای خود به ماشین تبدیل کنید این ربات اسباب بازی را می توانید با صدای خود به ماشین تبدیل کنید ایده گرفتن از داستان ها برای ساخت بازی و اسباب بازی ایده گرفتن از داستان ها برای ساخت بازی و اسباب بازی با لگو تکنیک اسباب بازی ماشین خود را مهندسی کنید با لگو تکنیک اسباب بازی ماشین خود را مهندسی کنید چه دلایلی باعث ترس کودک از بازی کردن می شود چه دلایلی باعث ترس کودک از بازی کردن می شود تغییر سبک زندگی با خرید اسباب بازی مناسب تغییر سبک زندگی با خرید اسباب بازی مناسب بازی کودک را مشاهده کنید تا آرامش بگیرد بازی کودک را مشاهده کنید تا آرامش بگیرد خرید اسباب بازی برای دوقلو ها خرید اسباب بازی برای دوقلو ها اسباب بازی ها را برای بازی بخرید اسباب بازی ها را برای بازی بخرید تقویت هوش کودک با خرید اسباب بازی های فکری و آموزشی تقویت هوش کودک با خرید اسباب بازی های فکری و آموزشی خرید اسباب بازی برای تقویت مهارت های حرکتی کودک خرید اسباب بازی برای تقویت مهارت های حرکتی کودک
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()