سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | پنجشنبه 23 اسفند 1397 در ساعت 16 : 56 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

انتخاب و خرید عروسک برای دختر بچه ها یا حتی پسر بچه ها تبدیل به چالشی بزرگ شده است. از زمان های قدیم می گویند که عروسک یک نوع اسباب بازی دخترانه است و دختر بچه ها از این وسیله برای بازی کردن و گذراندن اوقات خود استفاده می کنند. اما امروزه دیگر نمیتوان این وسیله بازی را فقط مخصوص دختر بچه ها دانست بلکه انواع عروسک های ساخته شده که معمولا شخصیت های کارتونی هستند را پسر بچه ها نیز می توانند داشته باشند. به عنوان مثال عروسک شخصیت کارتونی بازلایتر که یک فضانورد است، حتما یک اسباب بازی پسرانه محسوب می شود. یا اینکه خرید عروسک جناب خان برای هم دختر بچه ها و هم پسر بچه ها و حتی بزرگسالان نیز جالب است. باید ببینیم ما چه می خواهیم از وسیله بازی، گاهی از عروسک به عنوان وسیله ای تزیینی استفاده می کنند و اصلا به آن به دید اسباب بازی نگاه نمی کنند.

عروسک دخترانه یا پسرانه

در خرید عروسک باید به این نکته توجه داشت که هرکدام از عروسک ها مخصوص یک سن و سال هستند مثلا عروسک هایی که از قطعات ریز ساخته شده باشند برای کودکان تازه متولد شده و نوپا خطر ساز است و یا اینکه وزن اسباب بازی جوری باشد که کودک بتواند آن را بلند کرده و در آغوش بگیرد. برخی از عروسک های سرامیکی هم بزرگ هستند و هم سنگین زیرا برای دختر های نوجوان ساخته شده است و برای کودکان نوپا زیاد جذاب نیست. کودکان نوپا با اسباب بازی هایی ارتباط برقرار می کنند که به تقویت مهارت هایشان کمک کند. یک عروسک زیبا اما ساده برای یک کودک شش ماهه یا یک ساله هیچ جذابیتی ندارد. کودک نوپا عروسک صدادار می خواهد باید اسباب بازی او یا موزیکل باشد و یا نور و چراغ داشته باشد.

پسر بچه ها نیز از خرید عروسک لذت می برند. از زمانی که ساخت اکشن ها ، ربات ها و عروسک های شخصیت های کارتونی شروع شد و شخصیت های کارتونی را به شکل عروسک پولیشی ساختند پسر بچه ها هم مشتاق خرید عروسک مورد علاقه خود شدند. در کل باید گفت همانطور که این اسباب بازی دخترانه مدل های دخترانه زیادی دارد اما مدل های پسرانه آن نیز برای پسر بچه ها ساخته شده است.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()