سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | ﺳﻪشنبه 29 مهر 1399 در ساعت 18 : 33 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تلاش برای خرید انواع اسباب بازی

اسباب بازی وسیله ای است که زندگی کودک را تحت تاثیر خود قرار می دهد و می توان گفت مهم ترین ابزاری که کودک با آن سر و کار دارد وسایل بازی هستند. کودک برای به دست آوردن انواع اسباب بازی تمام تلاش خود را می کند تا آن را برای او بخرید، او برای خرید وسیله بازی مورد علاقه خود در مقابل شما خواهش می کند، اشک می ریزد، داد میزند و عصبی می شود و از هر روشی برای به دست آوردن آن استفاده می کند. اما این شما هستید که باید رفتار های کودک را کنترل کنید تا اصلاح شود و بداند که هر کاری اصولی دارد. کودک همیشه از پدر و مادر خود درخواست های فراوانی دارد و می داند که شما می توانید به بهترین شکل کار های او را انجام دهید به همین دلیل با این درخواست ها می خواهد از تلاش خود بکاهد و به راحتی کارهایش انجام شود. از طرفی همه ما فرزندانمان را دوست داریم و نمی خواهیم تا او متحمل سختی ها باشد به این ترتیب با کمال میل فورا به درخواست های او گوش می دهیم و آن ها را انجام می دهیم. درصورتی که این کار باعث می شود تا فرزند ما فکر کند که همیشه همه کار ها اینگونه راحت انجام می شود و همیشه کسی هست که کشتی نجات او باشد و به مرور زمان این مساله تبدیل به یک فاجعه بزرگ در بزرگسالی می شود. کودک باید تلاش کند و تلاش کردن را یاد بگیرد، گاهی خواسته های فرزندتان را انجام ندهید و از او بخواهید تا برای رسیدن به هدف باید تلاش کند.

زمانی که کودک از شما درخواست خرید اسباب بازی دارد سریع به درخواست او پاسخ ندهید و به او بگویید که برای به دست آوردن خواسته اش باید تلاش کند مثلا فلان کار را انجام دهد تا شما به عنوان پاداش و تشویقی اسباب بازی مورد نظر او را بخرید. وسایل بازی اهرم های خوبی برای پیشبرد اهداف تربیتی هستند و شما می توانید از این ابزار ها به بهترین شکل استفاده کنید. اتفاقا زمانی که کودک برای خرید اسباب بازی مورد علاقه خود تلاش کند آن وسیله نزد او محبوب تر هم خواهد شد چراکه آن را راحت به دست نیاورده و با تلاش فراوان توانسته آن را به دست بیاورد. خیلی وقت ها انتظار کشیدن برای به دست آوردن چیزی لازم است و این انتظار می تواند سازنده باشد. کودکی که همه چیز را ساده به دست می آورد در آینده و بزرگسالی نیز چنین انتظاری دارد اما همانطور که می دانید برای هر کاری باید تلاش کرد و فرد باید این موضوع را از کودکی بیاموزد تا در بزرگسالی به مشکل نخورد.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
اهمیت برقراری ارتباط با اسباب بازی در هر سن اهمیت برقراری ارتباط با اسباب بازی در هر سن اسباب بازی برگزیده برای سنین گوناگون اسباب بازی برگزیده برای سنین گوناگون اسباب بازی لگو و ساختنی ها تا چه میزان در رشد کودک تاثیر گذارند اسباب بازی لگو و ساختنی ها تا چه میزان در رشد کودک تاثیر گذارند تلاش برای خرید انواع اسباب بازی تلاش برای خرید انواع اسباب بازی با فرزندمان بازی کنیم با فرزندمان بازی کنیم با لوازم دور ریز عروسکی دست ساز و زیبا درست کنید با لوازم دور ریز عروسکی دست ساز و زیبا درست کنید خرید کدام اسباب بازی ها برای کودک مناسب بوده و به روند رشد کمک می کنند خرید کدام اسباب بازی ها برای کودک مناسب بوده و به روند رشد کمک می کنند خرید اسباب بازی های سازنده خرید اسباب بازی های سازنده خرید اسباب بازی هایی که باعث افزایش خلاقیت کودک می شوند خرید اسباب بازی هایی که باعث افزایش خلاقیت کودک می شوند تاثیر خرید اسباب بازی مناسب بر زندگی و آینده کودک تاثیر خرید اسباب بازی مناسب بر زندگی و آینده کودک خرید اسباب بازی بر اساس هوش خرید اسباب بازی بر اساس هوش اسباب بازی های کودک را چگونه ضدعفونی کنیم اسباب بازی های کودک را چگونه ضدعفونی کنیم اسباب بازی های خطرناکی که هنگام خرید بهتر است به سمت آن ها نروید اسباب بازی های خطرناکی که هنگام خرید بهتر است به سمت آن ها نروید از اسباب بازی ها کمک بگیریم از اسباب بازی ها کمک بگیریم اسباب بازی ها را با قیمت های نجومی در بازار های مجازی نخرید اسباب بازی ها را با قیمت های نجومی در بازار های مجازی نخرید خرید کدام اسباب بازی ها برای 5 ماهگی کودک مفید است خرید کدام اسباب بازی ها برای 5 ماهگی کودک مفید است خرید اسباب بازی های قابل شستشو خرید اسباب بازی های قابل شستشو انجام بازی گروهی در خانه برای رشد کودک لازم است انجام بازی گروهی در خانه برای رشد کودک لازم است انتخاب و خرید اسباب بازی به همراه کودک انتخاب و خرید اسباب بازی به همراه کودک بازی های هیجان انگیز را به همراه کودک با اسباب بازی های او انجام دهید بازی های هیجان انگیز را به همراه کودک با اسباب بازی های او انجام دهید
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()