سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | چهارشنبه 23 مهر 1399 در ساعت 19 : 7 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

با لوازم دور ریز اسباب بازی ها و عروسک های دست ساز و زیبا درست کنید تا کودک یاد بگیرد که از هر وسیله ای می توان به بهترین شکل استفاده کرد علاوه بر این کودک به همراه شما ساعت ها سرگرم ساخت و ساز می شود و مهارت های زیادی به دست می آورد. در ادامه با مراحل ساخت یک عروسک جورابی آشنا می شویم و با انجام دادن مراحل می توانیم به راحتی با لوازم دور ریز یک اسباب بازی خوب بسازیم. لوازمی که برای ساخت این عروسک لازم است عبارتند از جوراب، نخ رنگ جوراب و نخ مشکی، قیچی، سوزن، روبان بازیک و یک جعبه مداد رنگی. سپس جوراب را پشت و رو کنید و از نوک پنجه تا پاشنه را با قیچی از وسط برش دهید. جوراب دو قسمت می شود که این دو قسمت قرار است گوش های عروسک خرگوش ما بشوند بنابراین لبه های بریده شده را با نخی که هم رنگ جوراب است خوب بدوزید. پس از اینکه گوش ها را کوک زدید و دوختید جوراب را دوباره پشت و رو کنید سپس داخل عروسک نیمه کاره را با پنبه پر کنید.

عروسک دست ساز

اینکه عروسک خرگوش ما قد بلند باشد یا قد کوتاه به برش ساق جوراب بستگی دارد، به هر اندازه ای که تمایل دارید ساق جوراب را برش دهید و قد خرگوشتان را مشخص کنید سپس مانند تصویری که مشاهده می کنید ساق جوراب را خوب بدوزید. در پایان هر مرحله از دوخت و دوز نخ باقیمانده را درون عروسک پنهان کنید تا نخی آویزان نباشد. برای اینکه گوش های خرگوش بانمک تر باشد باید انتهای گوش ها را نیز بدوزید تا گوش ها از انتها به هم متصل شوند. برای اجزای صورت عروسک نخ مشکی را بردارید و مطابق تصویر شروع کنید به دوخت اجزای صورت، برای چشم ها، دماغ و دهن خرگوش باید از نخ مشکی استفاده کنید تا اجزای صورت آن به خوبی مشخص شوند. در آخر برای زیبا تر شدن خرگوش با مداد رنگی برای آن گونه بکشید و با روبان یا گوله های پرزی عروسک دست سازتان را زیبا تر کنید.

عروسک دست ساز

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
تلاش برای خرید انواع اسباب بازی تلاش برای خرید انواع اسباب بازی با فرزندمان بازی کنیم با فرزندمان بازی کنیم با لوازم دور ریز عروسکی دست ساز و زیبا درست کنید با لوازم دور ریز عروسکی دست ساز و زیبا درست کنید خرید کدام اسباب بازی ها برای کودک مناسب بوده و به روند رشد کمک می کنند خرید کدام اسباب بازی ها برای کودک مناسب بوده و به روند رشد کمک می کنند خرید اسباب بازی های سازنده خرید اسباب بازی های سازنده خرید اسباب بازی هایی که باعث افزایش خلاقیت کودک می شوند خرید اسباب بازی هایی که باعث افزایش خلاقیت کودک می شوند تاثیر خرید اسباب بازی مناسب بر زندگی و آینده کودک تاثیر خرید اسباب بازی مناسب بر زندگی و آینده کودک خرید اسباب بازی بر اساس هوش خرید اسباب بازی بر اساس هوش اسباب بازی های کودک را چگونه ضدعفونی کنیم اسباب بازی های کودک را چگونه ضدعفونی کنیم اسباب بازی های خطرناکی که هنگام خرید بهتر است به سمت آن ها نروید اسباب بازی های خطرناکی که هنگام خرید بهتر است به سمت آن ها نروید از اسباب بازی ها کمک بگیریم از اسباب بازی ها کمک بگیریم اسباب بازی ها را با قیمت های نجومی در بازار های مجازی نخرید اسباب بازی ها را با قیمت های نجومی در بازار های مجازی نخرید خرید کدام اسباب بازی ها برای 5 ماهگی کودک مفید است خرید کدام اسباب بازی ها برای 5 ماهگی کودک مفید است خرید اسباب بازی های قابل شستشو خرید اسباب بازی های قابل شستشو انجام بازی گروهی در خانه برای رشد کودک لازم است انجام بازی گروهی در خانه برای رشد کودک لازم است انتخاب و خرید اسباب بازی به همراه کودک انتخاب و خرید اسباب بازی به همراه کودک بازی های هیجان انگیز را به همراه کودک با اسباب بازی های او انجام دهید بازی های هیجان انگیز را به همراه کودک با اسباب بازی های او انجام دهید سال ها بازی و سرگرمی جهانیان با اسباب بازی هایی که از دل آتش پدید آمدند سال ها بازی و سرگرمی جهانیان با اسباب بازی هایی که از دل آتش پدید آمدند داستان اسباب بازی و بهترین سکانس آن داستان اسباب بازی و بهترین سکانس آن خرید بهترین اسباب بازی برای کودکان 2 تا 10 ساله خرید بهترین اسباب بازی برای کودکان 2 تا 10 ساله
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()