سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | پنجشنبه 4 مهر 1398 در ساعت 10 : 17 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

بازلایتر یکی از محبوب ترین اسباب بازی های اندی و یکی از محبوب ترین ربات هایی است که به عنوان یک شخصیت کارتونی تا به حال ساخته شده و به فروش رسیده است. خرید اسباب بازی بازلایتر برای کودکی که شخصیت باز BUZZ را در انیمیشن دیده باشد بسیار جذاب و خوشحال کننده است و مطمئن باشید برای کودک خاطره انگیز می شود طراحی و ساخت اسباب بازی بازلایتر و دیگر شخصیت کارتونی های انیمیشن داستان اسباب بازی محصول مشترک دو شرکت دیزنی و پیکسار هستند. همانطور که آمار ها نشان می دهند داستان اسباب بازی همیشه جزو پنج فیلم و انیمیشن برتر بوده و عروسک ها و اسباب بازی های آن نیز از پر فروش ترین ها بوده اند. جان بخشیدن به لوازم بازی کودک ایده جالبی است که کودک را جذب خود می کند و کودک با دیدن این شخصیت های زنده عمیقا غرق تخیلات خواهند شد. تخیل در کودک حسی است که او را به یک دنیای رویایی می برد و در رویای خود همه چیز را انطور که دوست دارند تصور می کنند به همین خاطر است که همه کودکان علاقه زیادی به تخیلات دارند. داستان اسباب بازی TOY STORY نیز به بهترین شکل ممکن روی حس تخیل کودک تمرکز کرده است و با جان دادن به شخصیت های کارتونی نظر کودکان را خوب به خود جلب کرده است. ربات بازلایتر BUZZ LIGHTYEAR در این داستان نقش یک تکاور فضایی را دارد که به کره زمین آمده تا تحقیقات خود را تکمیل و به یگان ستاره ارسال کند.

بازلایتر

قصد او صلح و دوستی است و با تمام وجود تلاش می کند تا با بدی ها بجنگد و امپراطور زورگ را نابود کند. امپراتور زورگ موجودی فضایی و پلید است که می خواهد سیارات را از بین ببرد و یگان ستاره بازلایتر شجاع را برای نابودی زورگ مامور کرده است. در اوایل قسمت اول داستان اسباب بازی عروسک وودی کلانتر بهترین وسیله بازی بود که اندی داشت حتی تمام نقاشی ها و طراحی های اتاق اندی از جمله رو تختی او عکس و طرح وودی بود. این کلانتر سال های طولانی با اندی بوده و نقش اول تمام بازی های اندی متعلق به عروسک وودی بوده است. اما تولد اندی فرا رسیده و از قضا روز قبل از تولد مادر اندی برای خرید اسباب بازی بازلایتر به فروشگاه رفته و این ربات سخنگو را به عنوان هدیه برای اندی خریده است. با خرید ربات بازلایتر BUZZ LIGHTYEAR و ورود او به جمع اسباب بازی ها داستان کمی برای کلانتر وودی تغییر کرد. حالا باز کمی جای وودی WOODY را می گیرد حتی رو تختی اندی که تصویر وودی روی آن بود تغییر میکند و جای خود را به بازلایتر می دهد. این اتفاقات کلانتر وودی را کمی ناراحت کرد اما او به زودی متوجه شد که بازلایتر دوست اوست و با هم می توانند ماموریت های زیادی را انجام دهند. داستان اسباب بازی TOY STORY در چهار قسمت ساخته شد و این دو شخصیت کارتونی در کنار هم با کمک دیگر شخصیت ها که هم عروسک و هم اسباب بازی در میان آن ها است کار های بزرگی انجام دادند.

بازلایتر

اسباب بازی بازلایتر که در فروشگاه اینترنتی بازی ساز مارکت مشاهده می کنید اصلی است و ساخت شرکت دیزنی می باشد. البته این ربات در کشور چین تولید می شود و تحت نظارت دیزنی تمام جزییات در آن رعایت شده است. شرکت های بزرگ مانند دیزنی محصولات خود را به دلیل ارزان بودن نیروی کار در چین تولید می کنند و به تمام نقاط دنیا ارسال می کنند. بازلایتر نیز به همین ترتیب مانند دیگر اسباب بازی ها و دیگر شخصیت های کارتونی در کشور چین تولید و به فروش می رسد. برای خرید اسباب بازی بازلایتر با ارزان ترین قیمت به فروشگاه اینترنتی بازی ساز مارکت مراجعه کنید و یک خرید اینترنتی امن را در این فروشگاه انجام دهید. بازلایتر موجود در فروشکاه اینترنتی بازی ساز مارکت دقیقا مشابه نمونه اصلی که در انیمیشن مشاهده کرده این می باشد و دقیقا با رعایت تمام ریزه کاری ها و جزییات در ساخت به کودک حس یک بازلایتر BUZZ LIGHTYEAR واقعی و اصلی را می دهد. این تکاور فضایی چیزی حدود شصت جمله با صدای اصلی به زبان انگلیسی می گوید فقط کافیست تا یکی از آن سه دکمه که به رنگ قرمز است را فشار دهید. همچنین اسباب بازی بازلایتر یک دکمه قرمز رنگ دیگر که گرد است روی سینه خود دارد اما با فشردن این دکمه بال های این ربات دوست داشتنی باز می شوند. لازم به ذکر است که با باز شدن بال ها چراغ هایی که نوک بال که یکی به رنگ قرمز است و دیگری نور سبز دارد روشن می شوند. ارزان قیمت ترین اسباب بازی بازلایتر را از این فروشگاه اینترنتی خرید کنید و از اصالت محصول خود لذت ببرید.

بازلایتر

این تکاور فضایی قادر به پرتاب لیزر می باشد، برای پرتاب لیزر دکمه ای که روی بازوی دست راست ربات است را فشار دهید. در ضمن دکمه ای که میان بال های باز BUZZ وجود دارد تکان دادن دست راست می باشد آن را فشار دهید تا دست جناب لایتر آماده پرتاب لیزر شود. ماسک این ربات فضایی برای محافظت از او در برابر هوای آلوده می باشد برای باز کردن ماسک دکمه بنفش رنگ کنار ماسک را فشار دهید. وظیفه بازلایتر BUZZ LIGHTYEAR فرستادن گزارش به یگان ستاره و تکمیل کردن اطلاعات آن ها از وضعیت زمین است، باز این کار را با دستگاهی که روی مچ دست راست دارد انجام می دهد، درپوش را باز کنید و گزارشات این تکاور فضایی را برای یگان ستاره ارسال کنید. خرید اسباب بازی بازلایتر اصلی برای کودک می تواند بهترین هدیه ای باشد که او در آن زمان از شما می گیرد. تمام قسمت های این ربات مفصل هایی دارد که کودک برای حرکت دادن و بازی کردن با آن آزادی عمل داشته باشد و حس یک باز واقعی به او منتقل شود، حتی انگشت های دست لایتر باز و بسته می شود و کودک می تواند دست او را مشت کند. داستان اسباب بازی TOY STORY را که دیده باشید می دانید که اندی اسم خود را کف پای تمام وسایل بازی خود می نویسد، کف پای بازلایتر موجود در فروشگاه اینترنتی بازی ساز مارکت نیز نام اندی با همان دست خط وجود دارد که کودک با دیدن این جزییات حتما ذوق زده خواهد شد. خرید اسباب بازی بازلایتر با ارزان ترین قیمت را از فروشگاه اینترنتی بازی ساز مارکت بخواهید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
خرید اسباب بازی هایی که به تقویت هوش فرزندمان کمک خواهند کرد خرید اسباب بازی هایی که به تقویت هوش فرزندمان کمک خواهند کرد بازلایتر از محبوب ترین شخصیت کارتونی های داستان اسباب بازی بازلایتر از محبوب ترین شخصیت کارتونی های داستان اسباب بازی خرید اسباب بازی با قطعات ریز و خطر بلعیده شدن آن توسط کودک خوردسال خرید اسباب بازی با قطعات ریز و خطر بلعیده شدن آن توسط کودک خوردسال دسته بندی اسباب بازی ها در راستای نیاز کودک دسته بندی اسباب بازی ها در راستای نیاز کودک خرید اسباب بازی مناسب با فرهنگ داخلی خرید اسباب بازی مناسب با فرهنگ داخلی تاثیرات انتخاب و خرید اسباب بازی مناسب بر روی کودک تاثیرات انتخاب و خرید اسباب بازی مناسب بر روی کودک انجام بازی گروهی و رشد مهارت های اجتماعی کودک با بهره گیری از اسباب بازی انجام بازی گروهی و رشد مهارت های اجتماعی کودک با بهره گیری از اسباب بازی پرتاب اسباب بازی سفت و عروسک نرم به سمت هدف پرتاب اسباب بازی سفت و عروسک نرم به سمت هدف اسباب بازی های غیب شونده اسباب بازی های غیب شونده فواید بازی با اسباب بازی های ساحلی فواید بازی با اسباب بازی های ساحلی انجام بازی گروهی بدون اسباب بازی 2 انجام بازی گروهی بدون اسباب بازی 2 همبازی شدن با اسباب بازی های کودک همبازی شدن با اسباب بازی های کودک انجام بازی گروهی بدون اسباب بازی 1 انجام بازی گروهی بدون اسباب بازی 1 کشف علایق و توانمندی های کودک به وسیله اسباب بازی کشف علایق و توانمندی های کودک به وسیله اسباب بازی انجام بازی گروهی بدون اسباب بازی انجام بازی گروهی بدون اسباب بازی داخل اسباب بازی من چه شکلی است داخل اسباب بازی من چه شکلی است بازی با کودک با اسباب بازی توپ بازی با کودک با اسباب بازی توپ همبازی شدن با اسباب بازی ها همبازی شدن با اسباب بازی ها حبابی از اسباب بازی ها حبابی از اسباب بازی ها هنرنمایی با اسباب بازی در مقابل پدر و مادر هنرنمایی با اسباب بازی در مقابل پدر و مادر
9 / 10
از 5 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()