سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 28 تير 1399 در ساعت 17 : 6 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

این بازی ها را در خانه با فرزندتان انجام دهید و از فواید بازی گروهی غافل نشوید چراکه کودک در این بازی ها رشد می کند و آداب زندگی را یاد می گیرد. قرار گرفتن در جمع و تقویت اعتماد به نفس یکی از فواید بی شمار بازی در جمع و گروه است. ما در فروشگاه اینترنتی بازی ساز مارکت از فواید و جذابیت های بازی گروهی زیاد گفته ایم اما در این مقاله برای شما چند نوع از پرطرفدار ترین نوع بازی های دسته جمعی را نام می بریم.

بازی گروهی اسم بازی: این بازی را حتما با کودک انجام دهید چراکه او در این بازی دایره لغاتش وسیع تر می شود و اسم های جدید یاد می گیرد. بازی به این شکل است که شما یک اسم می گویید و فرزندتان و اعضای گروه به ترتیب با آخرین کلمه اسم اعلام شده توسط نفر قبلی اسم جدید را می گویند. این بازی را تا جایی ادامه دهید تا شرکت کنندگان و اعضای گروه هر کدام که اسم کم آوردند از دور مسابقه خارج می شوند. شما با انجام این بازی گروهی در خانه و شرکت دادن کودک در این بازی کمک می کنید تا کودک دایره لغات خود را تقویت کند و حرف زدن و نظر دادن در یک جمع دوستانه را یاد بگیرد.

انجام بازی گروهی در خانه برای رشد کودک لازم است

بازی گروهی حدس بزن: حدس بزن نیز یکی دیگر از جذاب ترین بازی های گروهی است که نه تنها دایره لغات را تقویت می کند بلکه باعث تقویت هوش کودک می شود. یک گروه تشکیل دهید و این بازی پر هیجان را اینگونه انجام دهید که یک کلمه روی برگه بنویسید و سپس برگه را روی پیشانی یکی از اعضای گروه بچسبانید او باید در یک زمان مشخص بتواند کلمه را حدس بزند، کودک را در این بازی هیجان انگیز حتما شرکت دهید.

بازی گروهی ساختمان سازی: برای این بازی بهتر است که از اسباب بازی لگو استفاده شود اما اگر لگو خانه سازی نبود از وسایل ساده ای چون کارت یا چوب بستنی استفاده کنید تا کودک سرگرم یک بازی گروهی آموزنده شود. در این بازی سرگرم کننده شما می توانید از دو تا چهار نفر استفاده کنید. هر کس که بلند ترین و مستحکم ترین خانه یا برج را ساخت برنده بازی است البته زمان هم در این بازی مهم است.

بازی گروهی نقطه گذاری: در این بازی شما به یک کاغذ و یک خودکار نیاز دارید؛ روی کاغذ یک دایره بکشید و مرکز دایره را مشخص کنید سپس هر کدام از اعضای گروه باید به نوبت چشم های خود را ببندد و یک نقطه داخل دایره بگذارد. نقطه هر کدام از اعضای گروه به نقطه مرکزی نزدیک تر بود او برنده بازی است.

بازی گروهی بولینگ خانگی: در این بازی اگر اسباب بازی بولینگ ندارید هیچ مشکلی نیست چراکه می توانید از لیوان یک بار مصرف استفاده کنید و این بازی هیجان انگیز را در خانه با کودک انجام دهید و لذت ببرید.

حباب بازی در گروه: حباب ساختن و حباب بازی یکی از جذاب ترین بازی هایی است که کودک هیچوقت از این سرگرمی خسته نمی شود. حال تصور کنید که حباب سازی را به صورت گروهی انجام دهید، این بازی نشاط آور است و کودک را دگرگون می کند. درون یک فنجان کمی مایع ظرفشویی بریزید و سپس به آن کمی آب اضافه کنید، هم بزنید تا کف کند. هرکدام از اعضای گروه باید یک نی داشته باشند و بازی را شروع کنند، هرکس حباب بزرگتری بسازد برنده است. پس بازی گروهی حباب سازی را حتما انجام دهید و یک بازی هیجان انگیز را با ساده ترین وسایل به همراه فرزندتان تجربه کنید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
اسباب بازی ها را با قیمت های نجومی در بازار های مجازی نخرید اسباب بازی ها را با قیمت های نجومی در بازار های مجازی نخرید خرید کدام اسباب بازی ها برای 5 ماهگی کودک مفید است خرید کدام اسباب بازی ها برای 5 ماهگی کودک مفید است خرید اسباب بازی های قابل شستشو خرید اسباب بازی های قابل شستشو انجام بازی گروهی در خانه برای رشد کودک لازم است انجام بازی گروهی در خانه برای رشد کودک لازم است انتخاب و خرید اسباب بازی به همراه کودک انتخاب و خرید اسباب بازی به همراه کودک بازی های هیجان انگیز را به همراه کودک با اسباب بازی های او انجام دهید بازی های هیجان انگیز را به همراه کودک با اسباب بازی های او انجام دهید سال ها بازی و سرگرمی جهانیان با اسباب بازی هایی که از دل آتش پدید آمدند سال ها بازی و سرگرمی جهانیان با اسباب بازی هایی که از دل آتش پدید آمدند داستان اسباب بازی و بهترین سکانس آن داستان اسباب بازی و بهترین سکانس آن خرید بهترین اسباب بازی برای کودکان 2 تا 10 ساله خرید بهترین اسباب بازی برای کودکان 2 تا 10 ساله در خرید اسباب بازی مراقب باشید غیر مجاز ها را انتخاب نکنید در خرید اسباب بازی مراقب باشید غیر مجاز ها را انتخاب نکنید اسباب بازی کودکان زیر یک سال و نوزاد را چگونه باید شست اسباب بازی کودکان زیر یک سال و نوزاد را چگونه باید شست خرید انواع اسباب بازی مجاز برای یک ساله ها خرید انواع اسباب بازی مجاز برای یک ساله ها برای نوزادان از بدو تولد تا یک سال چه اسباب بازی هایی بخریم برای نوزادان از بدو تولد تا یک سال چه اسباب بازی هایی بخریم تقویت مهارت تصمیم گیری کودک برای انتخاب بهترین اسباب بازی تقویت مهارت تصمیم گیری کودک برای انتخاب بهترین اسباب بازی خرید اسباب بازی های خنثی و مزایایی که دارند خرید اسباب بازی های خنثی و مزایایی که دارند پیش از خرید اسباب بازی با خطرات آن ها آشنا شوید پیش از خرید اسباب بازی با خطرات آن ها آشنا شوید داستان اسباب بازی ها و خاطراتی که در 20 سال ساخت داستان اسباب بازی ها و خاطراتی که در 20 سال ساخت خرید اسباب بازی های خاص و کاربردی را به جنسیت محدود نکنید خرید اسباب بازی های خاص و کاربردی را به جنسیت محدود نکنید ساخت اسباب بازی جدید در خانه ساخت اسباب بازی جدید در خانه خرید اسباب بازی برای کودک از بدو تولد تا 6 ماهگی او خرید اسباب بازی برای کودک از بدو تولد تا 6 ماهگی او
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()