سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | دوشنبه 24 دی 1397 در ساعت 22 : 48 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اسباب بازی لگو هدیه مناسب برای ماشین بازها

انتخاب اسباب بازی ها به چند فاکتور بستگی دارد که یکی از این  معیارها سن کودک است، اما گاهی ذوق داشتن یک وسیله بازی، سن و سال ندارد و انسان در هر سنی دوست دارد که آن وسیله را داشته باشد. یکی از این وسیله ها اسباب بازی لگو در مدل های مختلف است. یکی از محبوب ترین مدل های لگو که در سال 2016 به بازار معرفی شد پورشه جی تی 3 آر اس 911 بود که با استقبال مشتریان مواجه شد. لگو را می توان در دسته بازی های فکری قرار داد چرا که محدودیتی در ساختن شکل مورد نظر وجود ندارد و ذهن هر چه خلاق تر باشد اشکال بیشتر و بهتری می توان ساخت. با این اسباب بازی می توان خانه، ماشین و یا یک حیوان ساخت، هر چه بیشتر به بازی با این وسیله سرگرم شویم خلاقیت بیشتری به خرج می دهیم و همین باعث رشد ذهن و خلاقیت کودک و یا هر فردی که این بازی را انجام می دهد می شود.

اسباب بازی لگو هدیه مناسب برای ماشین بازها

امروز با بالا رفتن آگاهی پدر و مادرها در زمینه بازی و سرگرمی کودک، دیگر آن ها می دانند که برای خرید اسباب بازی نه فقط به جذابیت آن توجه کنند، بلکه فاکتورهایی مثل رشد ذهن، آموزش و البته سرگرمی نیز توجه داشته باشند. داشتن چراغ ها، سخنگو بودن، موزیکال و یا کنترلی بودن وسیله بازی برای کودک بسیار جذاب است ولی کافی نیست. والدین برای خرید اسباب بازی های این چنینی گاها هزینه خیلی زیادی هم پرداخت می کنند، اما باید توجه داشته باشیم که آیا فقط پرداخت هزینه زیاد برای وسیله بازی کودک کافی است؟ پدر و مادرها بعضا با تهیه اسباب بازی گران قیمت نه تنها به رشد او کمک نمی کنند بلکه خلاقیت آن ها را نیز از بین می برند چرا که خیلی از این وسایل بازی به چند حرکت ساده محدود می شوند و همین باعث خسته شدن کودک در مدت کوتاهی از بازی با آن وسیله می شود.

اسباب بازی لگو هدیه مناسب برای ماشین بازها

بر خلاف باور بعضی از والدین یک اسباب بازی ساده ای مثل لگو با تعدادی قطعه برای ساخت یک وسیله بسیار مفید تر و جذاب تر از خیلی از وسایل بازی با قیمت بالا و سیستمی پیچیده است. برای خرید اسباب بازی مناسب کودک حتما نباید هزینه زیادی پرداخت، چرا که اساسا بازی فکری ها به دلیل طراحی ساده ای که دارند از قیمت مناسبی نیز برخوردارند و ما با انتخاب درست برای کودک می توانیم هم آن ها را سرگرم کنیم و هم به رشد ذهن و خلاقیت آن ها کمک کنیم. فروشگاه اسباب بازی، بازی ساز مارکت با در نظر گرفتن این موضوع سعی در تهیه بازی فکری ها از انواع مختلف دارد تا بتواند هم در زمینه سرگرمی و هم رشد ذهن کودک گامی بردارد. جامعه سالم و پویا را کودکانی می سازند که در سنین رشد به شکل گیری شخصیت و ذهن آن ها توجهی درست شده باشد.   

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()