سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

اسباب بازی

در این قسمت از فروشگاه می توانید تمام اسباب بازی های موجود در منوهای زیر مجموعه اسباب بازی که شامل ( اسباب بازی ماشین ، اسباب بازی سرگرمی، اسباب بازی شخصیت های کارتونی، اسباب بازی ربات، اسباب بازی مبارز، اسباب بازی فکری و اسباب بازی خردسال) می باشد را مشاهده کنید و برای خرید اسباب بازی اقدام کنید.

اسباب بازی

در این بخش برای خرید اسباب بازی می توانید از میان شهری از اسباب بازی ها کالا و هدیه مورد نظر خود را پیدا کنید. و همچنین می توانید از قسمت جستجوی پیشرفته که در بالای صفحه مشاهده می کنید به جستجوی اسباب بازی خود بپردازید. از نظر قیمت نیز ، قیمت اسباب بازی در فروشگاه اینترنتی اسباب بازی بسیار مناسب می باشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

اسباب بازی | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع اسباب بازی با بهترین قیمت

دنیای بچه ها در بازی خلاصه میشود و ما ابزار بازی را اسباب بازی می گوییم. اسباب بازی دغدغه کودک است، به عبارتی دیگر کودک با فکر اسباب بازی به خواب می رود و با فکر اسباب بازی از خواب بیدار می شود، تمام روز هم سرگرم بازی کردن با اسباب بازی هایش است. اسباب بازی ها به دسته های مختلف تقسیم می شوند که عبارتند از عروسک ، اسباب بازی سرگرمی، اسباب بازی ماشین، اسباب بازی فکری و آموزشی، اسباب بازی شخصیت های کارتونی، اسباب بازی مبارز و هیجانی، اسباب بازی رباتیک و تخیلی و اسباب بازی خردسال که به نوزادان تازه پا مربوط می شود. هریک از این دسته بندی ها در جای خود لازم و ضروری است زیرا کودک احتیاج به سرگرم شدن دارد، او نیاز به هیجان دارد، کودک باید با اسباب بازی اش به فکر برود و برای انجام دادن بازی های فکری عمیق فکر کند همچنین کودک باید از قدرت تخیل خود استفاده کند و تمام این حس ها را با بازی کردن تجربه کند تا قوی شود. کودک نیاز به تحرک دارد و وقتی با اسباب بازی هایش مشغول بازی کردن است تحرک لازم را دارد. هیچگاه جلوی تحرک او را هنگام بازی کردن نگیرید، این تحرک ها برای سلامتی جسمانی و سلامتی روح کودک لازم است. کودکی که بازی می کند با قوانین آشنا می شود، او در این چرخه بازی و یادگیری بسیاری از تجربه ها را بدست می آورد، کودکان عاشق کشف کردن چیز های جدید هستند و فقط با بازی کردن همچین اتفاقی می افتد. و در آخر باید گفت کودک با بازی کردن اعتماد به نفسش را به دست می آورد و آماده موفقیت های روز افزونش در آینده ی نزدیک خود است.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()